Нове життя Естафета поколінь.
:

Естафета поколінь.Вагомий внесок в духовний і культурний розвиток нашого селища і району вніс педагогічний колектив Близнюківської загальноосвітньої школи (нині ліцей). Всі ми, від робітника до керівника, в минулому були учнями, отже, часточка школи, де нас вчили бути гідними людьми,  залишилася в серці кожного. 
Коли я прийшла працювати до школи, мене зустрів колектив моїх  вчителів - досвідчених, розумних, вимогливих і здатних прийти на допомогу педагогів. Це О.Г.Ільченко – вчитель української мови, В.П.Вишневська – вчитель географії, В.П.Бондаренко – вчитель історії, Ф.Д.Шаповалова – вчитель математики. Директори – І.О.Смолов, О.П.Коноваленко, Г.Т.Одаренко – фронтовики, які мали і поранення, і нагороди. До речі, завдяки турботі і наполегливості Г.Т.Одаренко було збудовано в 1970 році приміщення школи, яка діє й нині. Я пишаюся тим, що працювала поруч з такими майстрами педагогічної справи, як Б.І.Остополець, С.Г.Квасова, О.М.Харченко, К.М.Ромащенко, С.П.Леніна, Г.Л.Кондратова, Н.М.Соколенко, Л.Ф.Дернова та багато інших. Естафету старшого покоління продовжили директори А.О.Скупченко, П.Ю.Панасовський, за керівництва якого було  побудовано приміщення початкової школи, Н.І.Ухань, Н.М.Крицька. заступники директорів – перші помічники вчителів В.С.Герасименко, Я.Г.Чаговець, І.Т.Гредунов, Ю.Д.Грубник.
Швидко плине час, змінюються покоління. Сьогодні ми реформуємо загальноосвітній заклад, закладаємо фундамент демократичної школи і в авангарді нових змін стоять директор М.М.Іваненко, її заступники - А.О.Борисенко, Л.Н.Поплінська, Т.М.Бартош.
Нашому колективу є чим пишатися, бо учні Близнюківської школи є переможцями численних олімпіад різних рівнів, Малої академії наук, спортивних змагань навіть світового рівня тощо. Багато з наших випускників у тяжкі часи пішли захищати цілісність України в  зону АТО, серед них і М.М.Топчій, який загинув під Слов’янськом. Та в першу чергу, наші вихованці - гідні громадяни, які люблять рідну землю та поважають батьківські традиції


На фото: 10-А клас (1969 р.в.) разом з вчителями 26 травня 1984 року під час зустрічі випускників. Людмила Кандер, вчитель історії Близнюківського ліцею.

22.01.2021
Поділитися в соц.мережах.


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД


Записей нет!