Нове життя Зеленський вимагає аудиту тарифів з газу
:

Зеленський вимагає аудиту тарифів з газу


Поділитися в соц.мережах.У відповідь на заклик мера Києва втрутитися в ситуацію з вартістю газу для теплокомуненерго, Зеленський ініціював аудит виробників тепла.

Президент Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу президента Кирилу Тимошенку провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України.

Про це у вівторок, 19 січня, повідомляє прес-служба ОП.Таке рішення було прийнято після звернення мера Києва Віталія Кличка до президента з вимогою втрутитися в ситуацію з вартістю газу для теплокомуненерго. Кличко зазначив, що Кабмін не врахував у своєму рішенні обмеження на вартість газу для теплокомуненерго, що загрожує припиненням теплопостачання.

В Офісі президента заявили, що доручення про перевірку тарифів у місті Києві та в областях було дано "з огляду на появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень".
 
Відзначається, що Кирило Тимошенко в ході аудиту порівняє ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримає вичерпні роз'яснення від керівників на місцях за завищеними тарифами і щодо тарифної політики загалом. 
"Перш за все, це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом. Особливу увагу слід приділити таким специфічним непрозорим "тарифним проектам" окремих керівників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо", - відзначили в ОП. 
У Зеленського також відзначили, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і згадками у ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках.
 
Нагадаємо, напередодні Кабмін затвердив граничну ціну на газ. З лютого і до завершення опалювального сезону або карантину встановлено тариф на газ у 6,99 грн за кубометр.


Джерело : ua.korrespondent.net


Дата публікації: 20.01.2021 | Перегляди. 34 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 22 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 26 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 243 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 258 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...