Нове життя Забезпечення вчасності соціальних виплат - головний пріоритет Мінсоцполітики
:

Забезпечення вчасності соціальних виплат - головний пріоритет Мінсоцполітики


Поділитися в соц.мережах.Міністерство соціальної політики робить усе необхідне для забезпечення вчасної виплати всіх соціальних зобов’язань держави.

Про це у ефірі телеканалу «Інтер» заявив заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко, наголосивши на тому, що у цей складний для держави період Міністерство здійснює усі необхідні заходи, щоб виплата пенсій та соціальних допомог здійснювалися вчасно.

Віталій Музиченко підкреслив, що соціальні виплати є захищеною статтею витрат державного бюджету і першочерговим завданням щодо його виконання.Заступник Міністра поінформував, що у разі зростання кількості захворювань, не очікується проблем з виплатою лікарняних - коштів для цього достатньо. У 2020 році на ці цілі у Фонді соціального страхування передбачено 17 млрд грн, що майже на 13 відсотків більше, ніж минулого року.

За словами Віталія Музиченка, також опрацьовується можливість пришвидшення здійснення виплат допомоги по безробіттю особам, які втратили роботу у зв'язку із введенням карантинних заходів.

Заступник керівника Мінсоцполітики також поінформував, що у квітні планується пенсіонерам, які мають пенсію до 5 тис. грн, виплатити одноразову допомогу у розмірі 1 тис. грн. Додатково Мінсоцполітики опрацьовує можливість надати допомогу особам, які отримують пенсію у зв'язку з інвалідністю, зокрема дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства. Крім того, у травні заплановано проведення індексації пенсій у середньому на 11 відсотків.

Ще одним актуальним питанням на сьогодні є оплата комунальних послуг. «Жодних штрафів, пені, відключень не буде. Відповідні зміни до законодавства внесено», - прокоментував заступник Міністра питання щодо несвоєчасної сплати отримувачами субсидій житлово-комунальних послуг.


Джерело : msp.gov.ua


Дата публікації: 23.03.2020 | Перегляди. 57 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...