Нове життя Українська делегація зустрілася з новою Єврокомісаркою з питань енергетики
:

Українська делегація зустрілася з новою Єврокомісаркою з питань енергетики


Поділитися в соц.мережах.У рамках десятої Асамблеї IRENA українська делегація на чолі з Міністром енергетики та захисту довкілля Олексієм Оржелем зустрілася з Єврокомісаркою із питань енергетики Кадрі Сімсон.

Олексій Оржель подякував Кадрі Сімсон за підтримку у тристоронніх газових переговорах. Адже транзит газу через територію України став запорукою енергетичної стабільності як нашої держави,  так і ЄС. 

Нещодавно Європа прийняла Green deal та поставила амбітну ціль стати кліматично нейтральною. Тому зараз в ЄС приділяють особливу увагу розвитку ВДЕ. Україна, в свою чергу,  теж напрацьовує концепцію «зеленого» енергетичного переходу та планує запровадити податок на СО2, кошти  з якого будуть витрачені на енергоефективні заходи. 
«Після переговорів по транзиту газу, Україна може cфокусуватися на енергії майбутнього, розвитку відновлюваної енергетики та енергоефективності. ЄС надасть свою підтримку», - зазначила Єврокомісарка із питань енергетики Кадрі Сімсон.
Також Єврокомісарка подякувала Міністру Олексію Оржелю за конструктивну позицію в процесі газових переговорів. 
Нагадаємо, Кадрі Сімсон з 1 грудня минулого року замінила на посаді комісара Мароша Шефчовича. До цього  естонська політикиня трудилася  міністром економічних справ та інфраструктури Естонії в уряді Юрі Ратаса.


Джерело : mpe.kmu.gov.ua
Фото : mpe.kmu.gov.uaДата публікації: 14.01.2020 | Перегляди. 203 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...