Нове життя Широке громадське обговорення: стратегічні цілі та ключові показники ефективності МОЗ України
:

Широке громадське обговорення: стратегічні цілі та ключові показники ефективності МОЗ України


Поділитися в соц.мережах.В МОЗ України відбулась широке громадське обговорення концепцій державних політик в сфері охорони здоров’я та планів їх реалізації до 2024 року.

В обговоренні взяли участь заступники міністра охорони здоров’я Олена Сімоненко та Ірина Шевченко, представники громадських організацій, МОЗ України  та професійної медичної спільноти.

Під час зустрічі були презентовані стратегічні цілі МОЗ у 2019-2024 роках:
- люди менше хворіють;
- люди, які захворіли швидше дужують;
- люди живуть довше.

Також були презентовані ключові показники ефективності МОЗ України по кожному напрямку діяльності.
"Сьогодні відбувся перший діалог з громадськими організаціями стосовно довгострокових планів МОЗ України. Це дуже важливий крок для досягнення стратегічних цілей, що визначені в Програмі діяльності Уряду. 
Ми формуємо наші завдання не з кабінетів міністерства, а за участі громадськості. Бо саме вони є носіями думок, вони поруч з хворими та лікарями, тими, хто надає допомогу і тими хто її потребує. Основна ціль МОЗ України – максимально спростити медичний доступ для пацієнта та створити належні умови праці лікарям”, - зазначила заступник міністра Олена Сімоненко.

Всі учасники діалогу мали можливість поставити питання та отримати відповіді на них, висловити свої зауваження та надати пропозиції, що будуть враховані в подальшій роботі. Але залишилась низка неузгоджених питань. Міністерство продовжить діалог з громадськістю для спільного напрацювання рішень.

Дякуємо всім учасникам обговорення за активну участь. Завдяки спільній роботі міністерства та громадських організацій кожен пацієнт матиме доступ до сучасної та якісної медичної допомоги.


Джерело : moz.gov.ua
Фото : news.pnДата публікації: 21.01.2020 | Перегляди. 213 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...