Нове життя Посадовий оклад педагогів має складати левову частку розрахунку заробітної плати
:

Посадовий оклад педагогів має складати левову частку розрахунку заробітної плати


Поділитися в соц.мережах.Оплата праці педагогів має бути конкурентною та сформована чітка формула розрахунку заробітної плати, левову частку якої має складати посадовий оклад.

Про це розповів заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев у інтерв'ю інформагенції "Укрінформ".

За його словами, це врегулює питання справедливої оплати праці педагогам, незалежно від того, в яких громадах вони працюють.

Заступник Міністра запропонував переглянути умови оплати праці педагогічних працівників, зарплату яких складають посадовий оклад та численна кількість доплат і надбавок. 
«Це стає предметом маніпуляцій, коли, наприклад, одні органи місцевого самоврядування виплачують мінімальну надбавку за престижність праці вчителям, тобто – 5%, а інші – 20-30%. Така ситуація не мотивує молодого вчителя», - сказав заступник Міністра.
На його думку, проблема полягає у відсутності ресурсу на підвищення зарплат педагогічним працівникам у державному і місцевих бюджетах. 
«Потрібно приймати управлінські рішення, що потребують глибокого аналізу діяльності мережі закладів освіти і цілей здійснення видатків. Для шкіл – це сфера відповідальності органів місцевого самоврядування. Протягом трьох років вдосконалюємо формулу розподілу освітньої субвенції спільно з Міністерством освіти та науки та представниками місцевого самоврядування. Проте і з боку засновників закладів загальної середньої освіти мають бути кроки назустріч щодо їх відповідальності», - зазначив Роман Єрмоличев.
Крім того, заступник Міністра вважає, що у системі освіти мають відбуватись якісні зміни, зокрема – пов’язані з кадровим оновленням. Адже держава щороку витрачає значні кошти на підготовку вчителів у закладах вищої освіти, але молоді вчителі рідко працевлаштовуються у школах та затримуються надовго.
«Причини –  порівняно низька оплата праці, її складність та відсутність годин навантаження на повну ставку. Тому створення конкурентної заробітної плати одне з важливих завдань профільного міністерства і Мінфіну», - зазначив Роман Єрмоличев.


Джерело : mof.gov.ua


Дата публікації: 13.05.2020 | Перегляди. 18 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...