Нове життя В Україні
:

В Україні


Поділитися в соц.мережах.Торік, 21 квітня, у другому турі президентських виборів Володимир Зеленський переміг тодішнього главу держави Петра Порошенка. Результат був приголомшливим – 73,22%. Через рік українці знову проголосували б за Зеленського, якби вибори були сьогодні. Соціологи кажуть, що в першому турі за нього віддали б голоси на 15% більше виборців, ніж торік. Які обіцянки виконав Зеленський за рік, проаналізував Центр громадського моніторингу та контролю.
Переформатування політичної системи
Одним із перших рішень Президента Зеленського був розпуск парламенту. Верховна Рада була повністю перезавантажена: 342 з 450 депутатів отримали мандат вперше. Тож у політиці з’явились 

Дата публікації: 21.04.2020 | Перегляди. 53 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Щороку навесні українці починають спалювати суху траву. Попри попередження пожежників про небезпеку, селяни палять цілі поля. Люди вірять у міф про корисні властивості попелу для ґрунту, або палять сухостій заради забави, не розуміючи якої великої шкоди завдають довкіллю. Чому палити суху траву небезпечно і скільки доведеться заплатити за новим законом, дізнавались наші експерти.
Чорнобиль у вогні
За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року пожежі знищили майже 18 тисяч гектарів екосистем. Особливо показовим прикладом небезпеки підпалу сухостоїв є нещодавня пожежа в Чорнобильській зоні. Пожежу, яка розпочалася 4 квітня, вдалося приборкати лише через 10 

Дата публікації: 21.04.2020 | Перегляди. 35 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

В умовах цьогорічної весни вітри просто зносять висохлий родючий шар ґрунту, натомість, на місці вивітреного чорнозему лишаються пісок та гола порода. Таку інформацію на сайті ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» оприлюднив відділ досліджень з охорони та підвищення родючості ґрунтів ДУ «Держґрунтохорона». Про це пише agronews.ua.Зазначається, що в умовах атмосферної і ґрунтової посухи, зокрема цьогорічної аномально теплої зими, без сталого снігового покриву, інтенсивного підвищення температури повітря, а також слабкого зволоження ґрунту з осені і критичного вологозабезпечення навесні, та відсутності зімкнутого травостою — посилились руйнівні явища вітрової ерозії.

Дата публікації: 21.04.2020 | Перегляди. 37 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу)». 
Прийнятий проєкт закону суттєво підвищує розміри штрафів за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.
Згідно із законом, штраф за забруднення повітря становить від 30600 грн до 61200 грн або обмеженням волі терміном до трьох років.

Дата публікації: 20.04.2020 | Перегляди. 35 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Великдень – одне із головних свят для християн.
19 квітня християни східного обряду відзначають свято Христового Воскресіння чи Великдень. У цей день християни згадують події, які описуються в Євангеліє: у п'ятницю після суду Христос був розп'ятий, а в неділю воскрес. Свято є символом перемоги життя над смертю.Історія святкування Великодня.У перші століття християни святкували Великдень в різний час. Так, на Сході, в Малій Азії, святкування припадало на 14 день місяця нісана (березень-квітень). На Заході ж свято святкували в першу неділю після весняного повного Місяця.Єдине час святкування Великодня встановив Перший Вселенський собор: Великдень відзначають у першу неділю після першого весняного повного Місяця – між 4 квітня та 8 травня.

Дата публікації: 19.04.2020 | Перегляди. 38 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Роз’яснення дають у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
1. Поріг для обов’язкового проведення закупівель через Prozorro знизиться з 200 до 50 тисяч гривень.
Тож відтепер понад 250 тисяч закупівель на рік стануть відкритими для учасників та будуть мати елемент аукціону - до сьогодні на допорогові суми замовники могли підписувати контракт з постачальником напряму. Для бізнесу це відкриє додатковий ринок на 30 млрд грн. При цьому кошти держави витрачатимуться ефективніше завдяки конкуренції. Крім того, від сьогодні державні замовники звітуватимуть про всі свої закупівлі від 1 копійки.2. Посилиться відповідальність за грубі порушення тендерного законодавства.

Дата публікації: 18.04.2020 | Перегляди. 41 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 2 3 45 6 7 8 ... »» ... 22

ВСЬОГО НОВИН: 130

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...