Нове життя Обчислено рентабельність виробництва олій в Україні
:

Обчислено рентабельність виробництва олій в Україні


Поділитися в соц.мережах.Для створення підприємства з виробництва олії з горіха, насіння гарбуза, льону та гірчиці з продуктивністю 300 кілограмів сировини на годину необхідно 1 млн доларів, а вкладені кошти окупляться на протязі 4,5 років. Пише agrarnik.

Більший ефект надасть створення вертикально інтегрованої компанії, де буде об’єднано вирощування сировини та переробка. Сировиною можуть бути досить екзотичні культури, наприклад, амарант. Амарантова олія корисна для людини, бо містить сквален – речовину, котру раніше отримували лише з акулячої печінки. Ринок амарантової олії збільшується щорічно на 12%, а обсяг досягає 0,5 млрд доларів.

За прогнозом аналітиків, в Україні в поточному році площі під амарантом складатимуть 20000 гектарів, це не багато в масштабах всієї країни, але 3 роки назад амарант вирощували лише на 250 гектарах. Наразі в Україні відбувається амарантовий бум, а найспритніші інвестори мають гарні прибутки з перспективного ринку.

Ніші з високим прибутком можна знайти не лише в малопоширених культурах. Наприклад, українських аграріїв не здивувати соняшником. Україна – лідер у світі з виробництва соняшникової олії. Але високоолеїновий соняшник займає тільки 3% від загальних посівів. Олія цієї культури близька за складом до оливкової, проте дешевша та й попит в ЄС на неї випереджає пропозиції.

Це ж стосується і кондитерського соняшнику. Цей різновид соняшнику багатий білками та амінокислотами, тому насіння йде на виробництво халви, козинаків та спортивного харчування. Покупців насіння кондитерського соняху легко можна знайти в Європі та Азії.


Джерело : agronews.ua
Фото : yandex.uaДата публікації: 04.03.2020 | Перегляди. 79 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...