Нове життя Накопичувальні пенсії в Україні: які внески зобов’яжуть платити українців
:

Накопичувальні пенсії в Україні: які внески зобов’яжуть платити українців


Поділитися в соц.мережах.Накопичувальна пенсія в Україні, яку фракція "Слуга народу” пропонує зробити обов’язковою, передбачає щомісячні внески для всіх українців у розмірі 1% від заробітної плати.

Відповідний законопроект був зареєстрований у Верховній Раді в кінці грудня, хоча розмови про це ведуться вже останні 15 років.

Передбачається, що кожен українець буде брати безпосередню участь у процесі накопичувального пенсійного забезпечення і таким чином піклуватися про своє майбутнє.

Відповідно до існуючого законопроекту, роботодавців зобов’яжуть платити 2% від розміру заробітної плати працівників, а працюючі особи будуть сплачувати внески у розмірі, як мінімум, 1% від заробітної плати. При цьому працівник зможе збільшити розмір самостійних внесків. 

У такому випадку роботодавець буде пропорційно доповнювати внески працівника власними внесками у розмірі до 5% від суми його заробітної плати.

Після введення накопичувальної пенсійної системи кожен її учасник повинен буде вибрати для себе на сайті Центрального пенсійного адміністратора портфель – консервативний збалансований або динамічний, або подати заяву встановленого зразка в органи Центрального адміністратора.

Якщо учасник системи не зробить вибір самостійно, його внески автоматично розподілять між пенсійними портфелями, управління активами яких здійснюється авторизованими компаніями, з якими Радою Пенсійного казначейства укладені договори. Учасник системи зможе в майбутньому змінити пенсійний портфель або вибрати уповноважений недержавний пенсійний фонд за власним розсудом.

У разі смерті громадянина право власності на пенсійні заощадження перейдуть до його спадкоємців. До цього часу накопичені гроші будуть вважатися його власністю.

Востаннє розгляд закону про обов’язкові накопичувальні пенсії перенесли з 1 січня 2019 року на 1 січня 2020 р.


Джерело : finance.ua
Фото : yandex.uaДата публікації: 19.01.2020 | Перегляди. 218 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...