Нове життя МОЗ: Медична реформа має передбачати поліпшення якості медпослуг, а не закриття лікарень
:

МОЗ: Медична реформа має передбачати поліпшення якості медпослуг, а не закриття лікарень


Поділитися в соц.мережах.Міністерство охорони здоров’я наразі працює над тим, щоб невідкладно змінити ситуацію, при якій держава може втратити медиків та медичні заклади.

Про це заявила заступниця Міністра Ірина Микичак під час робочої поїздки до Львова.

Зокрема вона відвідала Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Обласну клінічну психіатричну лікарню, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр та Обласну інфекційну лікарню.
«Фтизіо-пульмонолігічний центр постраждав найбільше. У них суттєве недофінансування і значна частина кадрів зараз під загрозою звільнення. Західноукраїнський дитячий центр також перебуває в зоні ризику. Якщо за результатами контрактування почнуться тотальні скорочення медичних працівників, то у нас зупиниться діяльність закладів, адже буде порушено весь процес надання медичної допомоги», — наголосила Ірина Микичак.
За словами заступника Міністра охорони здоров’я, у Львівській психіатричній лікарні значну кількість медикаментів не включено в пакети. Така ж ситуація і в інших медзакладах. Відтак, МОЗ працює над тим, аби переосмислити впроваджену з 1 квітня реформу та модифікувати її таким чином, щоб зберегти лікарні та медпрацівників, забезпечивши при цьому пацієнтам якісну медичну допомогу.
«Зараз ми працюємо над тим, щоб збільшити обсяг фінансування галузі медицини з державного бюджету та переглянути саму програму медичних гарантій», — резюмувала Ірина Микичак. 
Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що необхідно якнайшвидше вирішити проблему з фінансуванням, яка є в багатьох медзакладах. Адже з 1747 медичних закладів 984 мають дефіцит фінансування порівняно з минулим роком. У деяких із них дефіцит складає до 85%. Недофінансування — це одна з найгостріших проблем, які зараз вирішує МОЗ.


Джерело : kmu.gov.ua


Дата публікації: 13.05.2020 | Перегляди. 20 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...