Нове життя В Україні
:

В Україні


Поділитися в соц.мережах.У Держгеокадастрі триває активна підготовка до старту ринку землі. Про це сьогодні заявив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко у ході міжнародної конференції Grain Ukraine-2020, що проходить в м. Одесі.«Сьогодні в Держгеокадастрі проводимо колосальну роботу, щоб після старту обігу земель сільгосппризначення зробити нашу структуру зручним сервісом для тих, хто працюватиме на землі. Ми готуємося. Зараз завершуємо інвентаризацію. Ми покажемо все, що в нас є, уже найближчим часом. Виконуючи історичну місію, передамо розпорядження землями на місця», – зазначив очільник Держгеокадастру.

Дата публікації: 11.07.2020 | Перегляди. 7 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу "112 Україна”"Зараз ми бачимо перші позитивні паростки програми "5-7-9”. У нас заявок зараз є на 8 млрд. Я думаю, через 2 тижні процес буде ще активнішим. Банки-учасники підтверджують, що отримали реальний інструмент і активно приймають заявки від клієнтів”, - заявив міністр.  Він додав, що за цією програмою бізнес вже отримав понад 1 млрд грн. позик для розвитку та запровадження антикризових заходів.Нагадаємо, що з 1 липня набрало чинності рішення уряду, щодо спрощення умов участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%» для мікро- та малого бізнесу. Зокрема, було пом’якшено вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу, знято обмеження 

Дата публікації: 11.07.2020 | Перегляди. 14 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Фонд державного майна виставив на продаж ДП "Завод "Радіореле", що розташований у Харкові
Державне підприємство "Завод "Радіореле" розташоване в Харкові на пр. Гагаріна, 181. На продаж виставлені нежитлові будівлі 104,2 кв. м, 6 370,4 кв. м і 42 552,6 кв. м. На заводі є 13 одиниць транспорту, а також обладнання та інвентар. Станом на 1 травня 2020 року середня кількість працівників на підприємстві складала 269 осіб."Компанія є одним з найбільших підприємств в Україні, що спеціалізується на виготовленні електророзподільної та контрольної апаратури. Основна номенклатура продукції: реле електромагнітні слабкострумові, малогабаритні, мініатюрні", - сказано в презентації.

Дата публікації: 09.07.2020 | Перегляди. 15 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

«Податкова ефективність з ПДВ зросла з 2,65% у квітні цього року до 3,14% у травні і майже до 3,5% – у червні. Це є найвищим показником за півтора року. В абсолютних цифрах це 9,1 млрд грн додаткових надходжень податку у порівнянні з минулим роком», - розповів Міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю «Сегодня».Як зазначив Міністр, цього вдалось досягти, зокрема, завдяки злагодженій роботі фіскальних органів:  «Ми вже бачимо результати боротьби з тіньовими схемами зі сплати ПДВ і фіктивного податкового кредиту. При зменшенні обсягів поставок товарів і послуг у травні-червні 2020 року на 20%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, сплачено ПДВ на 4,5% більше аналогічного періоду минулого року. За травень-червень 2020-го – 38,8 млрд грн, за травень-червень 2019 го – 37,1 млрд».

Дата публікації: 09.07.2020 | Перегляди. 11 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №3775 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зниження ставки податку на додану вартість для молока та молочних продуктів». Про це повідомляє пресслужба ВР, пише agronews.ua.Як зауважують автори законопроекту, однією з причин високих цін на внутрішньому ринку є висока ставка ПДВ на готову продукцію в розмірі – 20%.У тих країнах, які масово поставляють молочні продукти до України, ставка ПДВ у декілька разів нижча. У Німеччині – 7%, Франції – 5,5%, Нідерландах – 6%, Угорщині – 9%, Польщі – 5% і навіть у Білорусі та Росії – 10%.

Дата публікації: 08.07.2020 | Перегляди. 16 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. Відповідне розпорядження Уряд прийняв ще 26 лютого 2020 року. Важливо, що пунктом 5 цього документа передбачено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів. Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня.

Дата публікації: 08.07.2020 | Перегляди. 12 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 28

ВСЬОГО НОВИН: 168

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД04.07.2020 | Перегляди. 30 | Категорiя: Культура

Учасники жіночого аматорського колективу «Забава» (художній керівник Людмила Каменєва) Уплатнівського сільського Будинку культури прийняли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі «Україна єднає світ» (дистанційно) та стали лауреатами ІІІ ступеню.
Редакцiя газети «Нове життя» вiтає участникiв колективу з почесним званням i бажає здоров'я,творчого ...

30.06.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Вихованці школи брейкінгу LZB минулої суботи виступали у Близнюках на привокзальній площі.  Ця Школа функціонує у Лозовій, а її засновники займаються розвитком хіп-хоп культури в Україні. ихованці закладу були учасниками багатьох танцювальних фестивалів, де неодноразово отримували перемогу. Слід зазначити, що діти із задоволенням ходять на тренування, бо ...