Нове життя Відновлення вільної боротьби на Близнюківщині
:

Відновлення вільної боротьби на Близнюківщині


Поділитися в соц.мережах.До редакції з приємними новинами завітав Андрій Володимирович Фурман, за сприяння якого було започатковано роботу громадської організації Федерація вільної боротьби «Слобожанщина».

Він повідомив, що нарешті документи на функціонування Федерації підписано,  і  вже незабаром розпочнеться підготовка близнюківських спортсменів до змагань з вільної боротьби.

Також активіст поділився планами щодо діяльності «Слобожанщини» на цей рік.
- Перше завдання, яке стоїть перед нами, - це відновлення вільної боротьби на Близнюківщині. В цьому напрямку за підтримки селищного голови Геннадія Короля та депутата Близнюківської селищної ради Володимира Коняєва в наступному місяці буде закуплено 50 спортивних матів для борцівського килиму. 

Тренування проходитимуть як і раніше в Садовському спортзалі.

Хочу наголосити, що цьому сприяла директор Садовської школи Тамара Іванівна Томашинець, яка дбає про розширення кола можливостей цікавого і здорового дозвілля для дітей. Тренером працюватиме один з найкращих спеціалістів своєї справи -  Аркадій Рашидович Іліметов, який готує юних чемпіонів в Лозівській ДЮСШ «Юність».

Маючи підтримку очільника Близнюківської громади, плануємо відновлення турніру з вільної боротьби, присвяченого Дню Захисника України. Зазначу, що до цього часу багато спортсменів та тренерів згадують яскраві моменти турніру, які вирували на Близнюківщині у 2017 році, адже це був один з найкращих турнірів серед школярів в Україні.

Також є бажання започаткувати і проводити щорічно змагання, присвячені пам’яті захисників України з Близнюківщини, які віддали свої життя за її незалежність. В цьому питанні сподіваюсь на підтримку громадськості. В Лозовій плануємо вивести на більш якісний рівень турнір, присвячений пам’яті тренера з вільної боротьби Руденка Юрія Олексійовича, який був засновником цього виду спорту в Лозівському районі, а народився він, до слова, у Близнюках. Наразі триває підготовка наших спортсменів до чергових змагань, які мають відбутись в кінці лютого - на початку березня в Києві та Львові. Тренування поки що проводяться в Лозовій

- З якого віку можна записатися до секції, як це зробити і скільки коштує заняття?

- До Федерації набираються діти (хлопчики і дівчатка) віком від 14 років. Записатися можна, зателефонувавши за номером 050-247-39-16. А ось щодо вартості занять – питання поки що неврегульоване, але запевняю, це буде доступна сума. Для мене девіз «Здорові діти – здорова нація» - не просто слова, це стимул до дій і добрих справ, які повинні робити ми, дорослі люди, щоб мати своє ж майбутнє.
Дата публікації: 22.01.2021 | Перегляди. 160 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1091 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1095 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1330 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...