Нове життя В кафе «Ліон» змагалися за перемогу дев’ять команд більярдистів
:

В кафе «Ліон» змагалися за перемогу дев’ять команд більярдистів


Поділитися в соц.мережах.На минулих вихідних в кафе «Ліон» змагалися за перемогу дев’ять команд більярдистів з різних населених пунктів Близнюківського району.

Протягом дня доводили свою майстерність  любителі тихої гри з Новонадеждиного, Самійлівки, Уплатного, Добровілля, Степового, Софіївки. Гооловний суддя змагань - Микола Зимогляд. В результаті, перемогли батько і син Черкаї з Новонадеждиного, на другому місці – команда з Добровілля у складі  Р.Карнауха та І.Малихіна, третє місце теж за добровільцями – його вибороли Б.Пономарьов та Є. Калашник.

Також визначені більярдисти, які забивали найкращі шари, ними стали Б. Пономарьов, О.Каменєв, А.Черкай. Кращим гравцем туцрніру визнано Андрія Черкая, який забив 44 шари.

Слід зазначити, щосеред жителіва Близнюківського району багато поціновувачів цього виду спорту, які активно відгукуються на пропозицію позмагатися та й просто провести час із задоволенням в колі однодумців.


Дата публікації: 17.02.2020 | Перегляди. 227 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

11.07.2020 | Перегляди. 7 | Категорiя: В Україні

У Держгеокадастрі триває активна підготовка до старту ринку землі. Про це сьогодні заявив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко у ході міжнародної конференції Grain Ukraine-2020, що проходить в м. Одесі.«Сьогодні в Держгеокадастрі проводимо колосальну роботу, щоб після старту обігу земель сільгосппризначення зробити нашу ...
11.07.2020 | Перегляди. 14 | Категорiя: В Україні

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі каналу "112 Україна”"Зараз ми бачимо перші позитивні паростки програми "5-7-9”. У нас заявок зараз є на 8 млрд. Я думаю, через 2 тижні процес буде ще активнішим. Банки-учасники підтверджують, що отримали реальний інструмент і активно приймають заявки від клієнтів”, - ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД04.07.2020 | Перегляди. 30 | Категорiя: Культура

Учасники жіночого аматорського колективу «Забава» (художній керівник Людмила Каменєва) Уплатнівського сільського Будинку культури прийняли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі «Україна єднає світ» (дистанційно) та стали лауреатами ІІІ ступеню.
Редакцiя газети «Нове життя» вiтає участникiв колективу з почесним званням i бажає здоров'я,творчого ...

30.06.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Вихованці школи брейкінгу LZB минулої суботи виступали у Близнюках на привокзальній площі.  Ця Школа функціонує у Лозовій, а її засновники займаються розвитком хіп-хоп культури в Україні. ихованці закладу були учасниками багатьох танцювальних фестивалів, де неодноразово отримували перемогу. Слід зазначити, що діти із задоволенням ходять на тренування, бо ...