Нове життя Спорт – невід’ємна частина долі
:

Спорт – невід’ємна частина долі


Поділитися в соц.мережах.На просторах села Широкого Самійлівської сільської ради у великій та дружній родині народилася майбутня титулована спортсменка Олена Володимирівна Трегубова.

Родина Олени проживає у селі Верхньоводяному, і дівчина часто відвідує рідних, які з перших років життя й до сьогодні є для неї всебічною підтримкою.Закінчивши Самійлівську школу зі срібною медаллю, дівчина вступила до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ») на електроенергетичний факультет. Успішно закінчивши вищий навчальний заклад з червоним дипломом, Олена працює в АТ «Харківобленерго» на посаді інженера другої категорії служби технологічних витрат електроенергії.

В шеренгу спортсменів наша землячка стала у 2008 році, будучи студенткою першого курсу, й дотепер постійно викладається на тренуваннях з армреслінгу, бо саме цей вид спорту став невід’ємною частиною її долі.
«У моєму житті все відбувається якось так, начебто щось підштовхує до того чи іншого кроку, – розповідає Олена. – До вступу в університет я серйозно не захоплювалася спортом, навіть фізкультуру в школі не любила, а зараз спорт є частиною мого життя. Я навіть планую займатися тренерською діяльністю». 
Значущу роль в становленні Олени Трегубової як спортсменки відіграв її тренер – старший викладач кафедри фізичного виховання НТУ «ХПІ» Олександр Олексійович Петренко. Саме він, незважаючи на перший супротив дівчини, побачив у ній необхідні фізичні дані та неймовірну наполегливість, без якої всі досягнення нашої землячки були б неможливими.

Олена з усмішкою розповідає:
«Всі мої досягнення – це наші спільні досягнення. Завдяки професіоналізму тренера та моїй цілеспрямованості, а також величезній підтримці моєї родини, ми досягли таких високих результатів».
Сьогодні Олена Володимирівна Трегубова - майстер спорту України, чемпіонка України серед студентів, чемпіонка України серед дорослих, срібна і бронзова призерка Чемпіонату Європи. В особистому арсеналі Олени налічується майже півсотні медалей різного ґатунку.
Ми пишаємося здобутками нашої землячки й від щирого серця бажаємо їй подальших успіхів і спортивних досягнень.
Дата публікації: 07.04.2020 | Перегляди. 64 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...