Нове життя Розіграш футбольного турніру на честь Олексія Павловича Шарпила
:

Розіграш футбольного турніру на честь Олексія Павловича Шарпила


Поділитися в соц.мережах.У суботу, 5 вересня цього року в селі Квітневе Близнюківського району пройшов Перший розіграш футбольного турніру на честь видатного спортсмена, тренера районної футбольної команди, колишнього директора ФСТ «Колос» Олексія Павловича Шарпила.

Даний спортивний захід зібрав друзів, вихованців, колег, з якими Олексій Павлович пропрацював більше 50 років, а 31 серпня 2020 року Олексій Павлович Шарпило відсвяткував свій День народження і йому виповнилося 72 роки.Цього дня працівники районного Будинку культури, на чолі з директором Олександром Капраном під гарну пісню запросили на футбольне поле Олексія Павловича.

 Привітати відому в районі та поважну людину приїхали голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківськоїрайонної державної адміністрації Леонід Бондаренко, голова Квітнева сільської ради Людмила Голуб. Після привітань від імені голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергія Володченка, Леонід Бондаренко оголосив про призовий фонд в для учасників турніру.

Цьогоріч за нагороди змагалися команди із Самійлівки, Лукашівки, Квітневого та Новонадеждиного. Суддівською бригадою було проведено жеребкування серед чотирьох учасників турніру та розподілено команди на пари. У першій грі зустрілися між собою команди Новонадеждино-Самійлівка, а  в другій грі грали спортсмени Лукашівкита Квітневого. В результаті зіграних матчів місця розподілилися таким чином:

1місце – посіли спортсмени із Лукашівки, 2 місце – футболісти села Новонадеждине, 3 місце –учасники турніру із с.Квітневе, на 4 місці –представники с. Самійлівка.

Нагородження кубками, медалями та грамотами від Близнюківської районної державної адміністрації проводив Олексій Павлович Шарпило.

Також були визначені кращі гравці в кожній команді.Нимистали: Алізаде Сергій (Лукашівка), Пархоменко Олексій (Новонадеждино), Рижиков Олександр (Квітневе), Збудчак Віталій (Самійлівка), а кращим гравцем турніру став гравець із команди с. НовонадеждиноСухомлин Едуард. Олексій Павлович подякував всім учасникам та організаторам турніру та гостинно запросив зустрітися на цьому полі у ширшому форматі вже в наступному році.
Дата публікації: 08.09.2020 | Перегляди. 112 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

27.10.2020 | Перегляди. 3 | Категорiя: Нашi бесiди

Головне управління статистики у Харківській області інформує.У січні–вересні 2020 р. у господарствах усіх категорій Харківської області виробництво м’яса (у живій масі) порівняно з відповідним періодом минулого року  збільшилось на 0,1% і склало 92,1 тис. т. Водночас  зменшилось виробництво яєць птиці свійської на 4,5%  і склало 535,0 млн. шт, молока – на 4,1% (379,4 тис. т), ...
27.10.2020 | Перегляди. 4 | Категорiя: Право знати

Розпочато процедуру ліквідації Головного управління ДПС у Харківській області
До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 20.10.2020 по Головному управлінню ДПС у Харківській області внесено запис про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної ...


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД18.10.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Десятого жовтня у Харкові відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Grand Music Fest». Серед номінацій були наступні: вокал, хореографія, інструментальна музика, розмовне мистецтво, театри мод і модельні агентства, цирк.Участь у фестивалі взяли і учасники колективу «Забава» Уплатнівського сільського будинку культури (художній керівник Л.Каменева), які стали лауреатами ...
25.09.2020 | Перегляди. 227 | Категорiя: Культура

19 вересня 2020  відбувся  відкритий чемпіонат  м.Харкова зі спортивних танців, в якому взяли участь і вихованці Близнюківського БДЮТ.За результатами конкурсу : Трофименко Маша - 1 місце, Кубок ( Юніори 1+2 Чемпіон Соло) ; Тримбицька Міла - 2 місце (  Ювінали І Чемпіон Соло);Зезекало Ярослава -  1 місце та кубок ( Ювінали 2 Н Соло) та  виконала умови для присвоєння 3 ...