Нове життя Армреслінг – це робота всіх м’язів і голови
:

Армреслінг – це робота всіх м’язів і голови


Поділитися в соц.мережах.Майстер спорту України, дворазовий чемпіон Збройних сил України, дворазовий чемпіон серед вищих навчальних закладів з армреслінгу, а ще чемпіон України, член збірної команди України та майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу Іван Олександрович Чигрин – наш земляк, уродженець села Верхньоводяного.

Менший син в родині Чигринів змалечку був спортивною дитиною з чудовими фізичними даними.

Він залюбки грав у футбол і з легкістю міг відтиснутися від підлоги 200-300 разів. Батькам не доводилося примушувати хлопця робити вранці зарядку та вести здоровий спосіб життя, бо в Івана змалечку було вже розуміння того, що спорт – це частина його життя.

То по закінченні 9 класу Самійлівської школи юнак продовжив навчання у Харківському ліцеї з підвищеною військово-фізичною підготовкою при обласній раді. Спокійний, урівноважений та ще й фізично розвинений хлопець відразу почав відстоювати честь ліцею на спортивних змаганнях з футболу та пауерліфтингу і виборювати призові місця.

З часом Іван Чигрин твердо вирішив стати військовим і вступив до Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Тактичні заняття, практика, постійні наполегливі тренування і численні змагання, з яких наш земляк завжди виходив переможцем, - зробили його титулованим спортсменом.

На третьому курсі університету студенту Чигрину запропонували виступити на змаганнях з армреслінгу, де він виборов беззаперечну перемогу. З того часу з’явилася і любов до цього динамічного виду спорту.

 Спортсмен розповідає:
«Мені подобається армреслінг більше, ніж пауерліфтинг, бо цей вид спорту тренує не тільки всі м’язи тіла, а й примушує розробляти стратегію гри та включати голову. Всього півроку займаючись пауерліфтингом, вже на перших змаганнях я виконав норматив майстра спорту України, а на других – майстра спорту міжнародного класу. Однак, це не так цікаво, як в армреслінгу. Все стандартно і, в принципі, прогнозовано, якщо ти маєш мету і щоденно тренуєшся. А ось в армреслінгу передбачити результат змагання неможливо. Я дуже багато разів був свідком того, коли худенький хлопчина перемагав у рази більшого і фізично розвинутішого «качка», бо краще володів собою та знав техніку виконання».
 Наразі Іван Олександрович Чигрин служить в Чугуєві  на посаді начальника служби ракетно-артилерійського озброєння. У 2013 році герой цієї розповіді створив сім’ю, одружившись на красуні Альоні, і зараз молода родина вже виховує чарівну трирічну Злату.

Незважаючи на завантаженість на роботі та безперервні тренування, щотижня молода родина приїжджає до Верхньоводяного, щоб провідати батьків, допомогти їм, а ще тому, що Іван Олександрович Чигрин найбільше в житті, окрім своєї сім’ї, любить рідні близнюківські простори, обожнює разом з батьком працювати в полі, адже за його залізними м’язами б’ється гаряче серце вірного сина рідної землі.
Дата публікації: 07.04.2020 | Перегляди. 125 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...