Нове життя Спорт
:

Спорт

Поділитися в соц.мережах.

17 жовтня поточного року в будівлі Харківської державної академії фізичної культури, що знаходиться в м. Харків по вул. Клочківська, 99 відбувся відкритий чемпіонат Харківської області з класичного жиму лежачи серед чоловіків, жінок, ветеранів, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, у якому взяли участь понад 100 спортсменів нашої області, серед яких були три представники Близнюківського району, що вибороли три золоті і одну срібну медаль, а саме:Ірезієв Хамзат (1961 року народження) серед ветеранів М-1 у ваговій категорії 83 кг вижав штангу 105 кг та завоював 1 місце;Цапенко Сергій (1960 року народження)  серед ветеранів М-3 у ваговій категорії 120+ вижав штангу 125 кг та виборов 1 місце;

Дата публікації: 19.10.2020 | Перегляди. 26 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

26 вересня  на Воронцовському пляжі у Дніпрі відбувся турнір зі стрільби з лука. Ці змагання були присвячені пам’яті нашого земляка, колишнього редактора газети «Нове життя» трагічного загиблого  Олександра Бухтатого.Організатори турніру  пам’яті відомого журналіста - спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол» Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України.Олександр Євгенійович Бухтатий присвятив своє життя розвитку української журналістики. Він спочатку очолював  колектив редакції районної газети, згодом став співробітником департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента.

Дата публікації: 05.10.2020 | Перегляди. 32 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

24-26 вересня цього року в Києві відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок та юніорів. Випускник Близнюківської ДЮСШ майстер спорту України В’ячеслав Шудров виборов перше місце серед чоловіків, юніорів та в естафеті. Відтак став володарем трьох золотих і однієї срібної медалі.Не зважаючи на несприятливі умови для тренувань, завдяки великій працездатності та прагненню до перемоги, В’ячеслав таки виборов перемогу.На даний час він у складі національної збірної команди України бере участь у Чемпіонаті Європи, який проводиться в Данії. Вболіваємо за нашого земляка і бажаємо перемоги на європейському рівні.

Дата публікації: 05.10.2020 | Перегляди. 35 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

19-20 вересня 2020 року в м. Запоріжжя відбувся Всеукраїнський  турнір  з гирьового спорту серед школярів та вихованців дитячо-юнацьких шкіл України. Представляли команду Харківської області близнюківські важкоатлети. До складу якої входили і  вихованці гуртка «Гирьовий спорт» Близнюківського Будинку дитячої та юнацької творчості:  Бегеза Анастасія, Скрипка Крістіна, Фурман Володимир, Ніконенко Вікторія, керівник: Фурман В.П. В цих змаганнях бронзову медаль завоювала наша вихованка - Бегеза Анастасія.   В загальнокомандному заліку команда Харківської області  зайняла почесне ІІ місце.

Дата публікації: 25.09.2020 | Перегляди. 42 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

У суботу, 5 вересня цього року в селі Квітневе Близнюківського району пройшов Перший розіграш футбольного турніру на честь видатного спортсмена, тренера районної футбольної команди, колишнього директора ФСТ «Колос» Олексія Павловича Шарпила. Даний спортивний захід зібрав друзів, вихованців, колег, з якими Олексій Павлович пропрацював більше 50 років, а 31 серпня 2020 року Олексій Павлович Шарпило відсвяткував свій День народження і йому виповнилося 72 роки.Цього дня працівники районного Будинку культури, на чолі з директором Олександром Капраном під гарну пісню запросили на футбольне поле Олексія Павловича.

Дата публікації: 08.09.2020 | Перегляди. 112 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

На березі Чорного моря в місті Залізний Порт Херсонської області  з 22 по 28 серпня проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат та юнаків. Участь у турнірі взяли і вихованці Близнюківської ДЮСШ. Двадцять чотири юних спортсмени разом зі своїм тренером Світланою Черкас протягом тижня не тільки грали у волейбол, де, до речі, серед дев’яти команд показали досить високий результат, а й відпочивали, набираючись здоров’я, засмагали та весело проводили час.«Я намагаюся зробити все від мене залежне, щоб мої вихованці мали змогу відпочити на морі і паралельно взяти участь у змаганнях, бо це організовує та згуртовує дітей, - розповідає С.Черкас, - Літо закінчилося, попереду навчальний рік, нові змагання та спортивні випробування, а спогади про активний відпочинок на Чорному морі додаватимуть сил для нових перемог».

Дата публікації: 07.09.2020 | Перегляди. 102 | Коментарі. 0 | Категорія: Спорт

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 8

ВСЬОГО НОВИН: 44

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД

18.10.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Десятого жовтня у Харкові відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Grand Music Fest». Серед номінацій були наступні: вокал, хореографія, інструментальна музика, розмовне мистецтво, театри мод і модельні агентства, цирк.Участь у фестивалі взяли і учасники колективу «Забава» Уплатнівського сільського будинку культури (художній керівник Л.Каменева), які стали лауреатами ...
25.09.2020 | Перегляди. 227 | Категорiя: Культура

19 вересня 2020  відбувся  відкритий чемпіонат  м.Харкова зі спортивних танців, в якому взяли участь і вихованці Близнюківського БДЮТ.За результатами конкурсу : Трофименко Маша - 1 місце, Кубок ( Юніори 1+2 Чемпіон Соло) ; Тримбицька Міла - 2 місце (  Ювінали І Чемпіон Соло);Зезекало Ярослава -  1 місце та кубок ( Ювінали 2 Н Соло) та  виконала умови для присвоєння 3 ...