Нове життя Вирощуємо ранню редиску
:

Вирощуємо ранню редиску


Поділитися в соц.мережах.


Виростити ранню запашну редиску нескладно навіть починаючому городникові. Всього-то й потрібно, що шматок землі площею у два квадратних метри, розташований таким чином, щоб він добре прогрівався сонцем.

Як тільки зійде сніг, і ця частина ділянки трохи просохне від вогкості та прогріється на сонці, можна починати скопувати й рихлити її. Редис саджають так рано тому, що дуже тривалий світловий день сприяє проростанню квіткових бутонів замість м'ясистих бульб. Якщо редис буде посаджений пізніше, то варто зменшити для нього світловий день, покривши грядку темною плівкою.

Ґрунт, у який потрібно посадити редис, не має потреби в органічних добривах, більше того, на вгноєному ґрунті редис рости не буде. Він вимагає тільки мінеральних добрив, краще гранульованих, які продають у спеціальних магазинах. Але якщо ви посадите редис у землю, у яку вносилися органічні добрива торік, редис віддячить вам гарним урожаєм.

Є одне обмеження при посадці цієї культури, яке варто виконувати. Редис не можна саджати на те місце, на якому торік росла капуста або редька. Ці рослини одного виду, і у них однакові шкідники. Та й сам редис час від часу має потребу в зміні місця посадки.

Зате дуже добре редис росте після огірків, томатів, картоплі, бобових.

При виборі сорту потрібно орієнтуватися на наступні якості редису:

- сорт повинен бути скоростиглим, тому що це одна з найбільш ранніх культур, і бажано одержати врожай якомога раніше.

- сорт повинен бути високоврожайним, оскільки ділянка, що засівається редисом зазвичай невелика.

- сорт повинен бути стійким до стрілкування.

Редис висівають на грядках рядками, відстань між рядками приблизно десять або п'ятнадцять сантиметрів. Глибина рядка півтора сантиметри. Рядки потрібно полити, утрамбувати та висіяти на них насіння разом із гранулами добрив. Потім рядки засипати землею і чим-небудь позначити, щоб зручно було поливати.

Після посадки редис сходить зазвичай на п'ятий або шостий день. Коли з'являються перші листочки, на рослину може напасти хрестоцвітна блішка. Для захисту від неї добре обсипати листочки попелом або тютюновим пилом.

Поливати редис потрібно рівномірно. При рясному поливі бульби рослини розтріскуються. При недостатньому поливі смак редису погіршується. Він стає гірким і дерев'янистим.

Від посадки до збору врожаю проходить від 20 до 25 днів, що залежить від сорту. Скоростиглі сорти дають врожай ще раніше.

Після збору врожаю редису на місце, що звільнилося, можна посадити огірки або помідори, тому що час посадки цих культур збігається з часом дозрівання редису.


Джерело : domovyk.com

Дата публікації: 01.02.2019 | Перегляди. 534 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...