Нове життя Морозостійкі сорти винограду
:

Морозостійкі сорти винограду


Поділитися в соц.мережах.


Багатьох дачників приваблює вирощування на своїй ділянці смачного і корисного винограду. Теплолюбна рослина, правда, вимагає підвищеної уваги до себе: регулярного поливу, підгодівлі, обрізки і Укриття на зиму. Останньої клопітної справи можна уникнути, якщо посадити невибагливі морозостійкі сорти винограду, що не потребують зимового укриття,пише umhoz.com 
Виноградар-любитель Вацлав Задрановський розповідає про неукривні сорти винограду , морозостійкість яких є одним з найважливіших їх якостей. Виноградник аматор налічує більше п'ятдесяти сортів.

Морозостійкі сорти винограду

Сорт Елегія

Цей стійкий, універсальний і сильнорослий, що вимагає спорудження арки сорт винограду, виведений українськими селекціонерами Донецької дослідної станції виноградарства. Він добре вкорінюється і витримує температуру до 30 градусів морозу. Крім того, стійкий до інфекційних і грибкових захворювань, добре живцюється. Грона середні, з овальними ягодами темно-рожевого кольору, які володіють приємним мускатним ароматом і довгий час можуть зберігатися на кущах. Дозріває елегія в другій половині серпня. З цього винограду виходять смачні солодкі напої, та й вино з чудовим ароматом.

Виноград сорту Блюбелл

Блубелл відноситься до сортів винограду, стійким до хвороб і відрізняється універсальністю використання. Рослині дарма морози в 35 градусів! Великі грона циліндричних темно-синіх ягід можуть досягати ваги до 300 грамів. Блубелл добре зберігає свої якості протягом тривалого часу. Сорт придатний до вирощування на всій території України.

Сорт Кишмиш Спартанець

Кишмиш Спартанець виведений в Америці і відноситься до безнасінних сортів винограду. Для нього характерно раннє дозрівання і він також ставиться до морозостійких сортів винограду, витримує мороз до 38 градусів. У стійкого до грибних хвороб Спартанця великі, кілограмові грона жовто-зелених округлих ягід, що відрізняються приємним полуничним смаком і ароматом. Кущі потребують підтримуючої арки, живці відмінно вкорінюються. Даний сорт відмінно прижився і дає прекрасний урожай в Сумській, Харківській, Чернігівській областях.

Сорт винограду Маркетт

Один з кращих морозостійких сортів винограду (витримує мороз в 38 градусів) завезений в Україну недавно, в минулому десятилітті. Він відрізняється середніми термінами дозрівання, стійкістю до хвороб, великим цукронакопиченням (26-30%). Ягоди у нього круглі, синьо-чорного кольору. На сьогодні Маркет є одним з лідерів серед вітчизняних виноробів. Виноградарі виготовляють з сорту Маркет дуже смачні і неповторні вина.

Сорт Кишмиш Катавба

Дуже солодкий виноград, що не боїться морозів у 32 градуси і грибкових захворювань, що не потребує в укритті, раносозревающий, безкісткові, сильнорослий. Плоди темно-рожеві.

Сорт винограду Гриф

Гриф – один з кращих морозостійких сортів винограду, дуже урожайний (гроно важить до 500 грамів) і стійкий до паразитів і хвороб, таких як оїдіум, мілдью. Ягоди смачні, як в свіжому вигляді, так і в соках, вині, варення.

Виноград Сенека

Сенека відноситься до врожайних, сильнорослих, морозостійких сортів винограду, не боїться морозів в 30 градусів і хвороб, рано дозріває (в серпні-початку вересня), володіє характерним приємним смаком. При дозріванні солодких жовтих ягід аромат поширюється по всій садибі.

Ще дуже хороші морозостійкі сорти винограду: Фронтиньяк, Віоріка, кишмиш Юпітер, Армалага, Леон Мійо та інші
Дата публікації: 08.01.2019 | Перегляди. 1480 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...