Нове життя Коли сiяти та як вирощувати редиску,дайкон,редьку
:

Коли сiяти та як вирощувати редиску,дайкон,редьку


Поділитися в соц.мережах.


Однією з найперших та найбільш привабливих весняних овочевих рослин, безсумнівно, є редиска, яка відкриває весняний сезон ранніх овочів.

Редиска вважається скоростиглою рослиною з групи коренеплодів. Різноманітні за термінами дозрівання і способам вирощування сорти дозволяють мати свіжий редис протягом усього року.
Редиска - досить холодостійка культура. Вона витримує заморозки до -2 °С. Оптимальна температура для активного росту редиски +18 °С.

Грунт для посіву редиски, дайкону, редьки - вирощування

Редиска, дайкон, редька віддає перевагу пухким, вологим грунтам. Перед тим, як сіяти насіння редиски, дайкону і редьки потрібно підготувати ділянку: перекопати, внести перепрілий гній (10 л перепрілого гною на 1 м2), розбити грудки, розрівняти грунт. 

Важливо запам'ятати, що рослина не переносить свіжий гній. Найкраще грядку під посів ранньої редиски підготувати восени. 

Перед висіванням насіння редиски, дайкону, редьки потрібно зробити борозни глибиною 1 см, на відстані 10 см одна від одної і добре їх полити. Щоб отримати багатий врожай редиски,дайкону, редьки дотримуйтесь щорічної сівозміни та сумісництва на грядці.

Кращі сорти для посіву редиски : 18 денка, Спека, Французький сніданок, Кармен, Октава, Червоний гігант

Як сіяти насіння редиски, дайкону, редьки - вирощування

Насіння редиски і редьки сіють на глибину до 1 см на відстані 5 см одне від одного, розкладаючи поштучно. Після того, як розклали насіння, грядку присипуємо землею і щільно притискаємо долонькою, щоб грунт більше був притиснутий до насіння ( насіння швидше проросте ). За хороших погодних умов сходи з'являються на 3-4 добу. Щоб редиска, посіяна в квітні, виросла великою і соковитою, накрийте посіви плівкою.

Коли сіяти насіння редиски, дайкону, редьки - вирощування

У парники сіяти насіння можна вже в кінці березня, а у відкритий грунт починають сіяти насіння редиски з кінця квітня до початку травня. 

Щоб редиска була свіжою, її висівають у проміжку 10 -20 днів до червня. У червні світловий день збільшується і триває 14 годин, так як для нормального розвитку редиски достатньо 8- 10 годин світлового дня. Якщо посіяти насіння у червні, редиска піде в стрілку, не дасть коренеплодів або вони будуть дуже маленькими і жорсткими. У червні сіють дайкон, редьку… 

Догляд за редискою, дайконом, редькою - вирощування

Догляд за редисом полягає в щоденному поливі при сухій погоді та в своєчасному прополюванні. Редиска любить вологу (вона без неї не росте), тільки не перестарайтеся в кінці дозрівання редиски, від надлишку вологи у грунті стиглі плоди можуть тріскати.

Редиска - світлолюбна рослина, але весною її можна садити в півтіні дерев, поки листя у них остаточно не розпустилися. Зрушувати грунт навколо редиски сапкою небажано - щоб не пошкодити корінь, який майже на поверхні.

Коли редиску, дайкон, редьку збирати

Перед збором врожаю грядку потрібно заздалегідь полити, щоб редиска набрала вологи і була соковита. Візуально визначаємо, який коренеплід є великий і стиглий, акуратно висмикуємо, миємо. Редис готовий до вживання.

Шкідники редиски

Шкідниками редиски є хрестоцвіті блішки. Екологічні методи боротьби з нею: тютюновий пил або свіжий дерев’яний попіл. Посипте ним сходи редиски.


Джерело : kvitkainfo.com


Дата публікації: 12.05.2019 | Перегляди. 733 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...