Нове життя Сад,город
:

Сад,город


Поділитися в соц.мережах.Відкриття винограду є найважливішим етапом вегетативного періоду. Неправильно виконана маніпуляція може привести до ушкодження рослини, що в майбутньому позначиться на силі росту та її урожайності. Щоб уникнути несприятливих наслідків, слід виконувати ряд нескладних правил.Спосіб укриття виноград визначає обсяг роботи, яку вам необхідно буде виконати, розкриваючи його. Існують такі варіанти вкриття:
- повне й часткове укриття має найбільше поширення в середовищі садівників.  Найбільшою популярністю користується плівка в якості укривного матеріалу. Під час відкриття слід просто зняти з рослини захисний матеріал;

Дата публікації: 04.03.2020 | Перегляди. 46 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город
У кожному саду, навіть посадженому всього пару років тому, навесні знайдеться хоча б кілька гілок, які потрібно обрізати. Це не дивно, адже своєчасна і якісна обрізка плодових дерев — запорука їх хорошого розвитку і рясного плодоношення.Однак перш, ніж брати пилу і секатор, і відправлятися в свій сад, потрібно як мінімум розібратися, чого ви хочете домогтися, які дерева вам належить обрізати, які частини гілок і стовбурів підлягають видаленню, а які повинні зберегтися, а також коли проводити весняну обрізку плодових.Встановити точні дати обрізування досить складно, садівникові належить орієнтуватися по погоді і ступеню пробудження дерев. Зазвичай в центральних регіонах України відповідний час настає в середині березня і триває до середини квітня.

Дата публікації: 04.03.2020 | Перегляди. 62 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город
Раніше натрію гідрокарбонат (харчова сода) застосовувався дуже широко в якості антацидного засобу при підвищеній кислотності шлункового соку, виразковій хворобі шлунка та 12-типалої кишки. При прийомі всередину харчова сода швидко нейтралізує соляну кислоту шлункового соку і має виражений антацидний ефект.Застосування соди полягає не тільки в блискуче відмитому посуді та рятуванню від печії. Харчова сода займає гідне місце в домашній аптечці.
Профілактика карієсу. Кислоти, що утворюються в роті у результаті життєдіяльності бактерій, руйнують емаль зубів. Ці кислоти можна нейтралізувати, кілька разів на день полощучи рот розчином харчової соди. Можна вчинити інакше: змочіть зубну щітку водою, опустіть її в соду і почистіть зуби. Сода, крім того, має легку абразивну дію: вона пополірує зуби, не ушкоджуючи емалі.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 133 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город
У колишні часи всі любителі працювати на землі запасали землю для розсади самостійно. Просто тому що інших варіантів не було. Зараз ґрунт продається у всіх садових центрах і навіть супермаркетах. Але чи то добре для рослин та саджанців?Останнім часом городники все частіше скаржаться: ґрунт в пакетах огидний! Чому? В основі всіх цих сумішей — торф. Він дуже швидко пересихає, перетворюється в щільний ком, який непросто розмочити. Для розсади це згубно. Крім того, в покупних субстратах є волокна, які, розкладаючись, виділяють речовини, що уповільнюють схожість насіння.А ще виробники часто фасують по пакетах ґрунт з теплиць. Відпрацьований, який потрібно викинути. В цьому ґрунті повно патогенів та шкідників. Так що саме час повернутися до витоків і приготувати землю для розсади самостійно.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 147 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город
Згідно з дослідженням, опублікованим в Британському журналі офтальмології, вживання хоча б однієї чашки чаю в день може знизити ризик розвитку глаукоми.
Крім того, в дослідженні, проведеному вченими з Каліфорнійського університету, брали участь добровольці, які вживали чай хоча б раз в день. Результати показали, що у любителів чаю на 74% менше шансів захворіти на глаукому. Причому дивно, що мова йшла тільки про гарячому чаї: ті хто пив чай ​​з льодом, не мали такої переваги. Учені поки не можуть дати відповідь на питання про зв'язок між гарячим зеленим чаєм і глаукомою.

Дата публікації: 23.01.2020 | Перегляди. 159 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город
У наш час придбати спеціальні ємкості для розсади у магазинах зовсім не складно.Але чи такі вже гарні сучасні пластикові касети, торф'яні горщики або таблетки для вирощування якісного посадкового матеріалу, як стверджують їхні виробники?
Чи не простіше, як раніше, користуватися ящиками, стаканчиками, коробками з-під кефіру або іншою підручною тарою?
Давайте з’ясовувати, які плюси та мінуси у сучасних та старих ємкостях для розсади.


Дата публікації: 23.01.2020 | Перегляди. 178 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 16

ВСЬОГО НОВИН: 95

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД10.03.2020 | Перегляди. 57 | Категорiя: Культура

Останні дні зими були плідними для учасників танцювального клубу  Sky Hall. Адже 26 юних танцівників показували свою майстерність на паркеті Харкова у 30 категоріях. 
Так, Аліса Чупікова виборола 2 місце серед 15 учасників з Харкова, Дніпра, Лубнів, Новомосковська  тощо. На конкурсі були діти із Софіївки ,і Садового, Новоукраїнки і Близнюків, які хвилювалися, але дуже ...

07.03.2020 | Перегляди. 52 | Категорiя: Культура

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.Це по-справжньому світле ...