Нове життя Сад,город
:

Сад,город


Поділитися в соц.мережах.Незмінною помічницею всіх городників є аркова теплиця, де вирощують зелень і різні овочі. Спорудити її досить просто, якщо під рукою є якісні дуги для парника. Їх, звичайно, можна купити в магазині і швидко зібрати конструкцію. Однак багато садівників виготовляють їх своїми руками, що набагато вигідніше у фінансовому відношенні. Які матеріали використовують для створення простих конструкцій? Що представляють собою арочні теплиці? Як правильно закріпити дуги для парника, щоб споруда витримала натиск природи? Познайомимося з думкою досвідчених фахівців.Дуги для парники: виготовлення своїми руками. Мудрі городники першими насолоджуються смаком свіжих овочів і зелені. Як тільки весняне сонце торкнулося родючої землі, досвідчені хлібороби 

Дата публікації: 05.02.2021 | Перегляди. 1400 | Коментарі. x | Категорія: Сад,город

У чому полягають переваги посіву насіння на розсаду в домашніх умовах
Цікаво спостерігати за розвитком від насіння до дорослої рослини.Вигідно. Пакетик насіння, з яких виросте кілька сіянців, коштує менше рослини в готовому вигляді.Більший вибір: порівняйте самі, наприклад, різноманітність форм і забарвлень петунії у вигляді готової розсади і насіння.
Збільшується період цвітіння.Самостійно вирощені рослини часто виявляються міцнішими і витривалішими ніж готова розсада. Адже розсаді може і не сподобається зміна умов з тепличних на "натуральні".

Дата публікації: 30.01.2021 | Перегляди. 1486 | Коментарі. x | Категорія: Сад,город

Перед початком цієї роботи треба ретельно провести оцінку фруктових дерев і вирішити, які з них уже не придатні для подальшого використання, а які ще доцільно омолодити.Отже, якщо гілки крони зовсім не мають приросту, або він не більше 4-5 см, якщо рослини мають дупла і відмерлу кору, то ці дерева уже гинуть і їх потрібно викорчовувати. Дерева, які досягли такої висоти, що обрізувати крону уже неможливо, а також і обробляти їх препаратами для знищення шкідників і хвороб з землі, також немає змоги, то від цих дерев чекати врожаю марно. Корчуйте і їх.До речі, в Данії, Голландії та в інших країнах Заходу з метою інтенсифікації садівництва дерева яблунь і груш замінюють на молоді через 25-30 років, а кісточкові — значно раніше.

Дата публікації: 30.01.2021 | Перегляди. 206 | Коментарі. x | Категорія: Сад,город

Купання в ополонці вже давно стали невід'ємною частиною святкування Водохрещення Господнього. Для того щоб купання в крижаній воді пройшло максимально корисно та безпечно, особливо у тих, хто цього року вперше зважився на подібне, існує кілька правил і типових помилок.
ПРО ЩО ПОТРІБНО ПАМ'ЯТАТИ
1. Заходити у воду потрібно швидко.Чим швидше ви занурите своє тіло в крижану воду водохресної ополонки, тим менше у вас шанс одержати переохолодження. Не потрібно гаятися, пробувати воду ногою і т.п. Просто заходьте, занурюйтеся і швидко назад.

Дата публікації: 14.01.2021 | Перегляди. 166 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

Внесення різних добрив, обробка ґрунту, полив і вирощування овочевих культур досить швидко приводять до зміни кислотності ґрунту. Тому досить доцільно щоосені перед глибокою обробкою ґрунту визначати його реакцію. Ці результати підкажуть, чи варто вносити в ґрунт вапняні матеріали та у якій кількості.Точно визначити кислотність ґрунту можна тільки в агрохімічній лабораторії. Але з достатньою для садівника точністю це можна зробити прямо в саду або на грядці за допомогою лакмусового папірця.Для цього умовно розбийте вашу ділянку на квадрати розміром не більше 10х10 м і в центрі кожного такого квадрата викопайте невеликі ямки глибиною 25 см. З однієї з вертикальних стінок кожної ямки необхідно взяти дуже тонкий зріз ґрунту. 

Дата публікації: 14.01.2021 | Перегляди. 158 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

У немолодому віці знижуються можливості травлення, імунної системи. Щодо останньої — її важливе депо розміщене в кишечнику, де відбуваються складні біохімічні процеси. Зокрема завершується «ланцюг» травлення, відбувається синтез багатьох вітамінів, іде боротьба зі шкідливою мікрофлорою. Головні її вороги і водночас друзі імунітету — бактероїди, біфідобактерії, непатогенна кишкова паличка, молочнокислі бактерії. Деякими з них і заквашуються кефір, ряжанка, йогурти, сири та інші вироби фабричного виробництва.Крім того, з віком знижується рівень синтезу ферменту лактаза, призначеного для перетравлення молочного цукру — лактози. А ще народжуються чимало людей (за різними даними, понад 15 відсотків) з генетичною неперетравлюваністю молока взагалі або нестерпністю саме до лактози. Ясна річ, таким особам слід утримуватися від споживання свіжого молока все життя.

Дата публікації: 22.12.2020 | Перегляди. 186 | Коментарі. 0 | Категорія: Сад,город

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 21

ВСЬОГО НОВИН: 123

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...