Нове життя Які обов’язки у хрещених батьків?
:

Які обов’язки у хрещених батьків?


Поділитися в соц.мережах.Часто запитують: Що потрібно робити та які виникають обов’язки, коли стаєш хрещеним?

На це запитання надаємо відповідь священника.

– Хрещений, або, як його ще називають, восприємник, – це людина, яка буквально приймає охрещену дитину з купелі на руки.

Обов’язки хрещеного батька починаються вже з перших хвилин звершення таїнства, оскільки саме восприємник відповідає за того, кого збираються охрестити. За нього він проходить зрікання від сатани, за нього свідчить про вірність Православ’ю. Тобто буквально стає устами охрещуваного, якщо він сам за себе сказати не може.

Деякі хрещені батьки думають, що на цьому етапі їхні обов’язки закінчуються, а все, що потрібно 
потім – приходити до свого хрещеника раз на рік на день народження та дарувати подарунок. Але насправді той духовний зв’язок між хрещеним і хрещеником, який був встановлений ще біля купелі, повинен залишатися безперервним. До цього, власне, і покликані хрещені батьки. Їх ще можна назвати духовними батьками.

І якщо фізичні батько й мати повинні, не в останню чергу, трудитися для того, щоб дитина була забезпечена матеріально, то батьки духовні повинні відповідати за наповнення її духовного світу.

Намагайтеся, будучи хрещеним, частіше спілкуватися зі своїм хрещеником на духовні теми, знайомте його з церковним життям і молитвою та обов’язково моліться за нього, щоб Господь допоміг втілити в життя всі ваші добрі сподівання про вашу духовну дитину.
Дата публікації: 22.02.2020 | Перегляди. 133 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...