Нове життя Мене обурює...
:

Мене обурює...


Поділитися в соц.мережах.До редакції зателефонувала Надія Кажедуб із села Олексіївки з проханням відкрити рубрику, де читачі могли б вільно висловлювати свої думки.

Така змога у наших земляків завжди була і є. Газета відкрита  для читачів. Однак нагадуємо, що редакція може не поділяти позицію авторів, якщо вона суперечить законодавчим та моральним принципам.

Надія Кажедуб: 
- Я вдова, працювала у дитсадочку кухарем, виховала двох доньок, які після смерті чоловіка переїхали до мене, маю внуків. Самостійно з 2000 року обробляю 15 га землі – це паї моїх родичів та особисті земельні площі. Я сама пройшла  всі кола пекла, оформляючи документи та час від часу 
зіштовхуючись із державною бюрократичною машиною, яка замість допомоги селянину тільки проблеми йому підкидає.

Прочитавши статтю «Злочин чи життєва необхідність?!», опубліковану в газеті 15 лютого, зачепилася за фразу «…Новий закон дозволяє віддавати лісосмуги в оренду тим, хто обробляє поля поруч».. і дуже обурена цим ствердженням. Чи пробували ті законотворці у садку посіяти пшеницю чи соняшник? Який урожай можна отримати в тіні дерев? Ось так і з лісосмугами.

Не скажу, що вони користь велику землекористувачу дають, адже розростаються, зменшуючи площу поля, дають тінь, тому й посіви власник землі робить десь за 20 метрів від насаджень. Також влітку 2018 року майже всі лісосіки Близнюківщини були вкриті гусінню, яка завдавала шкоди і посівам. Разом з фермером Олександром Зеленським ми зверталися у відповідні інстанції, бо це проблема районного масштабу, а не однієї людини.

Втім, не добилися нічого. В результаті самі зібрали кошти, купили отруту, найняли транспорт та й побризкали лісосмугу від шкідників. То навіщо нам брати в оренду додаткову мороку, за яку, можливо, з часом доведеться ще й податок державі сплачувати?

Робота Держкомзему та супутніх фірм, які «допомагають» в оформленні документів на користування земельною ділянкою теж «вражає» своєю некомпетентністю та бажанням витягти якомога більше грошей з клієнта за помилки, які роблять самі, забуваючи, що єдиним джерелом життя більшості селян є лише підсобне господарство.

Також мене обурює робота поштових відділень. Два дні на тиждень працює листоноша, обслуговуючи чотири населених пункти, жителям яких розносить періодику, пенсії тощо. Щоб не було додаткових нарахувань (пені) за невчасну оплату квитанцій за електроенергію, необхідно до 20 числа кожного місяця зробити оплату через поштове відділення, а пошта працює, наприклад, тільки 22. То як одиноким людям похилого віку бути в такій ситуації? 

Я народилася в селі і все життя тут живу. Люблю рідну землю, але не можу зрозуміти, чому всі законодавчі документи так складені, щоб насолити селянину і зідрати з нього останні штани? 
Нові програми, нові плани – все це спрямовано для комфорту жителів міст, а для людей, які своєю працею годують городян, -  тільки шкода та утиски.

Дата публікації: 02.03.2020 | Перегляди. 271 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...