Нове життя Право знати
:

Право знати


Поділитися в соц.мережах.У Близнюківській районній державній адміністрації знаходиться на контролі звернення громадян щодо утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства. То Близнюківська районна державна адміністрація за матеріалами постачальника природного газу надає інформацію до відома приватних споживачів району, що стосується перевірки технічного стану димових та вентиляційних каналів, без якого неможливе утримання систем газопостачання.
- Згідно з Правилами безпеки систем газопостачання (ПБСГ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  08 червня 2015 р. за № 674/27119 п. 3.2., «Власник (балансоутримувач та/або орендар) повинен забезпечити утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства 

Дата публікації: 06.07.2020 | Перегляди. 31 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

Відповідно до ч. 4 ст. 24 Закону України від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» передбачено заміну частини щорічної відпустки грошовою компенсацією за бажанням працівника.Разом з цим, тривалість наданої працівнику щорічної та додаткових відпусток не має бути меншою ніж 24 календарні дні.Тому, компенсація можлива лише в межах робочого року та після його закінчення за умови, якщо працівник використав 24 календарні дні щорічної основної та додаткових відпусток за цей робочий рік.Якщо ж у працівника є невикористані щорічні основні відпустки тривалістю 24 календарні дні кожна, то компенсації він отримати не зможе.

Дата публікації: 04.07.2020 | Перегляди. 25 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

До редакції звернувся житель Миколаївки Другої Микола Антонович Линник  з таким проханням: Опублікуйте в газеті нормативну грошову оцінку земель.Першочергово слід наголосити, що кожна земельна ділянка має свою нормативну грошову оцінку в залежності від її якості, то й громадянин за бажання може лише індивідуально отримати відповідний Витяг з технічної документації.
Як це зробити?1. Отримати Витяг он-лайн. Покрокова відеоінструкція є на сайті електронних сервісів ДЗК .( https://e.land.gov.ua/ )2. Отримати через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАПи). У Близнюківському районі  ЦНАП функціонує за адресою: смт.Близнюки, вулиця Незалежності, будинок 39, перший поверх, кабінет 17. 

Дата публікації: 22.06.2020 | Перегляди. 56 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

Згідно Земельного кодексу України кожен громадянин України може отримати безкоштовно землю для різних потреб. Законодавством не передбачено обмежень у виборі місця розташування такої земельної ділянки.Розміри земельних ділянок, що безоплатно передаються громадянам
Кожен громадянин може одночасно отримати та приватизувати 6 земельних ділянок різного призначення, тобто передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах зазначених норм, провадиться один раз по кожному виду використання (частина четверта статті 116 Земельного кодексу України).Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

Дата публікації: 18.06.2020 | Перегляди. 61 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

Трудові відносини всіх працівників регулює Кодекс законів про працю України.
Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, установі, організації або з фізичною особою.Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Дата публікації: 07.06.2020 | Перегляди. 108 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

У зв’язку із тим, що в Україні стало дуже поширеним мікрокредитування, багато осіб потребують правової допомоги саме в захисті їх прав перед фінансовими організаціями, адже в більшості випадків методи, які використовують ці організації для стягнення боргових коштів з боржників, є абсолютно незаконними.Якщо ви потрапили в таку халепу, скористайтеся основними кроками, які вам необхідно вчинити аби захистити себе та своїх близьких від аферистів.
Крок 1. Напишіть заяву про відкликання згоди на обробку своїх персональних даних до директора тієї установи, якій ви заборгували. Таке право надає вам ЗУ «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року № 2297-VI (п.11 ч.2 ст. 8 закону). В такому випадку власник інформації повинен 

Дата публікації: 25.05.2020 | Перегляди. 104 | Коментарі. 0 | Категорія: Право знати

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 12

ВСЬОГО НОВИН: 67

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД04.07.2020 | Перегляди. 30 | Категорiя: Культура

Учасники жіночого аматорського колективу «Забава» (художній керівник Людмила Каменєва) Уплатнівського сільського Будинку культури прийняли участь в Міжнародному багатожанровому фестивалі «Україна єднає світ» (дистанційно) та стали лауреатами ІІІ ступеню.
Редакцiя газети «Нове життя» вiтає участникiв колективу з почесним званням i бажає здоров'я,творчого ...

30.06.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Вихованці школи брейкінгу LZB минулої суботи виступали у Близнюках на привокзальній площі.  Ця Школа функціонує у Лозовій, а її засновники займаються розвитком хіп-хоп культури в Україні. ихованці закладу були учасниками багатьох танцювальних фестивалів, де неодноразово отримували перемогу. Слід зазначити, що діти із задоволенням ходять на тренування, бо ...