Нове життя Новости
:

Новости


Поділитися в соц.мережах.Парламент наблизився до фінішної прямої у прийнятті ключових революційних законів, необхідних у провадженні земельної реформи. Днями Аграрний Комітет рекомендував парламенту ухвалити законопроекти щодо передачі землі "на місця" та електронні аукціони. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.«Законопроекти №2194 про земельну децентралізацію та №2195 про електронні торги – це нова основа для розвитку земельних відносин в Україні та майбутнє ефективної земельної реформи, яка стартує вже 1 липня. Тож я розраховую на підтримку народних депутатів в сесійній залі», - підкреслив Роман Лещенко.

Дата публікації: 12.02.2021 | Перегляди. 22 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Це заявив радник голови Харківської ОДА Сергій Магдисюк у ході брифінгу 9 лютого.У брифінгу також узяв участь заступник Харківського міського голови Андрій Руденко.Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям було укладено за ініціативи Президента України Володимира Зеленського між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» й мерами українських міст.Меморандум підтримали всі міські голови. Андрій Руденко зазначив, що завдяки меморандуму ціни на комунальні послуги залишаться для харків’ян незмінними. 

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 36 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

Про це розповів радник голови Харківської ОДА Сергій Магдисюк під час брифінгу 9 лютого.Ця компенсація буде нараховуватися автоматично на особові рахунки споживачів. Жодних довідок чи заяв надавати не потрібно.«Компенсація буде виплачуватися людям, домівки яких обладнані електропостачальними установками, в яких будинки не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання. Також ця компенсація буде виплачена багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу», - уточнив Сергій Магдисюк.Цей механізм передбачено Постановою Кабінету Міністрів України № 64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії», ухваленою 1 лютого.

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 35 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини Харківщини

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік.Міністр акцентував увагу на продовженні реформування освіти і, серед іншого, розповів про досягнення. Зокрема, було затверджено нову редакцію базового компонента дошкільної освіти. Відкрито 24 дитячі садки, 16 з яких – у межах Національної програми «Велике будівництво». Створено 13 268 додаткових місць у дитсадках.«Головна мета державної політики у цій сфері – забезпечення доступної та якісної дошкільної освіти, яка є стартовою платформою для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі», – зазначив Сергій Шкарлет під час виступу на форумі «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями».

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 32 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

9 лютого, під час партнерського форуму «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями» йшлося про реформування системи шкільного харчування. Основна мета заходів – розбудова безпечного освітнього середовища, невід’ємною складовою  якого є забезпечення дітей здоровим, якісним та корисним харчуванням.Перша леді України Олена Зеленська, за ініціативи та під патронатом якої активно впроваджується реформа шкільного харчування, виступила з доповіддю «Якісне харчування  – здорова дитина». «Я дуже рада, що якість харчування у школах – один з пріоритетів та цілей МОН на 2021 рік. Добре, що сьогодні ми говоримо про освіту не тільки як про дисципліни, уроки та парти. Передусім ми говоримо про людей. Людей, які дорослішають, формують свої звички, зокрема харчові», – зазначила Олена Зеленська. 

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 30 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Правила використання пестицидів та агрохімікатів в період проведення весняно-польових робіт 
близнюківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області ІНФОРМУЄ: у зв’язку з наближенням періоду проведення весняно- польових робіт та застосування засобів захисту рослин,  з метою безпечного використання пестицидів та отрутохімікатів для людей та довкілля, суб’єктам господарювання  потрібно дотримуватись вимог які встановлені Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.0001-98 , а саме:

Дата публікації: 10.02.2021 | Перегляди. 32 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 2 3 45 6 7 8 ... »» ... 138

ВСЬОГО НОВИН: 823

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 245 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 260 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...