Нове життя Новости
:

Новости


Поділитися в соц.мережах.Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року.Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту. З 25 травня має бути відновлена робота метрополітену, а також дитячих садків.

Дата публікації: 21.05.2020 | Перегляди. 11 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

Представити начальника Близнюківського відділення поліції Лозівського відділу поліції ГУНП Харківської області, майора Овчієва Канан Панай Огли до району прибув начальник  Лозівського відділу поліції ГУНП Харківської області Олександр Долженко.У церемонії представлення особовому складу нового очільника місцевого підрозділу поліції прийняв участь та виступив із привітанням голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко. Керівник району побажав новопризначеному начальнику відділення поліції вагомих успіхів, а також висловив сподівання на тісну та плідну співпрацю з усіма гілками влади у районі по забезпеченню законності і правопорядку.

Дата публікації: 21.05.2020 | Перегляди. 14 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

Дата публікації: 21.05.2020 | Перегляди. 13 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

У період 07-14.05 аграрії посіяли 827 тис. га ярих зернових, зернобобових та технічних культур. Станом на 14 травня польові роботи проведені на 14,1 млн га, що становить 91% від прогнозованих 15,5 млн.Наразі практично завершена сівба усіх ярих, окрім сої (1,1 млн га або 80% від прогнозу у 1,4 млн га) та гречки (21 тис. га або 28% з прогнозованих 75 тис. га).За оновленим прогнозом Мінекономіки, згідно даних з регіонів, посівна площа основних культур збільшиться на 600 тис. га, порівняно з 2019 роком та становитиме 15,5 млн га. У структурі посівів ярої групи за прогнозами збільшиться частка кукурудзи та соняшнику, зменшиться ячменю, сої та цукрового буряку.

Дата публікації: 19.05.2020 | Перегляди. 11 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом'якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV."Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м", - зазначив Прем'єр-міністр.

Дата публікації: 19.05.2020 | Перегляди. 14 | Коментарі. 0 | Категорія: В Україні

За допомогою по частковому безробіттю на період карантину для своїх працівників до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості звернулось ТОВ «Близнюківський комбінат хлібопродуктів», де у зв’язку з карантинними заходами була скорочена тривалість робочого часу. За кожну годину втраченого робочого часу наймані працівники підприємства отримають допомогу із розрахунку 2/3 тарифної ставки,  але у розмірі не більшому, ніж мінімальна заробітна плата.15 травня 2020 року директоркою Лозівського міськрайонного центру зайнятості Оленою Богимською та директором ТОВ «Близнюківський комбінат хлібопродуктів» Вадимом Лучкою було підписано договір про надання допомоги по 

Дата публікації: 19.05.2020 | Перегляди. 21 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

С Т О Р І Н К И: 1 2 34 5 6 7 ... »» ... 127

ВСЬОГО НОВИН: 757

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...