Нове життя Звернення Близнюківського селищного голови Геннадія Короля до Близнюківської селищної громади
:

Звернення Близнюківського селищного голови Геннадія Короля до Близнюківської селищної громади


Поділитися в соц.мережах.Шановна Близнюківська громадо!

17.03.2020 року Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”, згідно з яким бізнес звільняється від сплати земельного податку, орендної плати за землю, податку на майно за нежитлову нерухомість за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

(далі – Закон України № 533-IX)Прийняття цього закону мало на меті забезпечити ефективні заходи нейтралізації негативних наслідків зниження економічної активності в країні та світі, що матимуть 
наслідком поширення коронавірусної інфекції COVID-19, але народними депутатами під час голосування не було враховано те, що звільнення від сплати за землю та на майно навіть на короткий 2-місячний термін призведе до катастрофічного для громад зменшення надходжень до місцевих бюджетів.

Плата за землю та за нерухомість є місцевим податком, який формує власні доходи та складає 75% селищного бюджету. Прийняття Закону України №533-ІХ призвело таких до негативних наслідків для громади:

- зменшення дохідної частини селищного бюджету на 2020 рік на 20 %, що становить 2,3 млн.грн.;
припинення виконання заходів згідно Програми соціально-економічного розвитку селищної ради на 2016-2020 роки;
- під загрозою співфінансування участі в державних проектах;
- припинення надання матеріальної допомоги на лікування та поховання до 01.06.2020 року;
- тимчасове відключення вуличного освітлення;
- припинення фінансової підтримки багатоквартирного житлового фонду селища;
- зменшення кількості працівників Близнюківського КП "Комунальник” та відділу обслуговування селищної ради.

З метою недопущення погіршення життя людей в смт Близнюки, с.Садове та с.Батюшки та задля забезпечення надання комунальних послуг ( вивезення ТПВ, водопостачання та водовідведення, благоустрою території, освітлення вулиць та внутрішньобудинкових територій тощо) Близнюківською селищною радою буде вжито всіх необхідних заходів, щоб працювати в звичному режимі.

Вже 17.03.2020 року відбулася зустріч з працівниками Близнюківського КП "Комунальник” та за згодою сторін прийнято рішення про надання відпусток без збереження заробітної плати частині працівників до 01.04.2020 року.

Частина працівників відділу обслуговування селищної ради в кількості 7 осіб за згодою сторін до 01.04.2020 року перебувають у відпустці без збереження заробітної плати, всіх працівників апарату селищної ради переведено на мінімальну заробітну плату, 2 працівників вимушено за згодою сторін звільнено.

Відповідно до ст.103 Бюджетного кодексу України надання державою податкових пільг, які зменшують доходи місцевих бюджетів, має супроводжуватися наданням додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію відповідних втрат.

Сподіваюсь, що держава дотримається законодавчих зобов’язань.

За нагоди звертаюся до всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території селищної ради, із закликом бути свідомими та дотримуватися вимог закону щодо тимчасового припинення діяльності на час карантину!

Не вигадуйте способи, як продовжити працювати, та уникнути відповідальності за порушення, а подбайте насамперед про себе та свої рідних!

З глибокою повагою та запевненням у добрій волі дякую за порозуміння!


Джерело : bliznjuki-selrada.gov.ua


Дата публікації: 20.03.2020 | Перегляди. 73 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...