Нове життя Проведено мистецьку композицію «Тарасове слово звучатиме вічно»
:

Проведено мистецьку композицію «Тарасове слово звучатиме вічно»


Поділитися в соц.мережах.4 березня 2020 року, напередодні 206- ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка та 180-річчя видання першого «Кобзаря» в Близнюківській  районній бібліотеці  для дітей для учнів 4-А класу  (вчитель І.В.Тищенко) було  проведено  мистецьку композицію «Тарасове слово звучатиме вічно».

Бібліотекарі  ознайомили  дітей з життєвим і творчим шляхом поета, розповіли  про талант до малювання та  написання віршів, згадали    пісні Кобзаря, що стали народними.

Тарас Шевченко  все своє  життя  і  весь  свій  могутній  талант  присвятив  українському  народові: своїм  сучасникам  і  нам,  нащадкам. Щоб віддячити та  вшанувати пам'ять поета учні декламували вірші, читали уривки зі священної книги «Кобзар». 

До заходу у  бібліотеці  оформлена  яскрава  книжково-ілюстрована  викладка  «Уклін та шана Кобзарю», яка заохочує читати Шевченкові  твори,  вивчати  їх,  шанувати  те,  що  залишив  нам  у  спадок  «Великий  Кобзар».


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 06.03.2020 | Перегляди. 133 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...