Нове життя Проведено годину спілкування на тему: «Ти і закон»
:

Проведено годину спілкування на тему: «Ти і закон»


Поділитися в соц.мережах.20 лютого поточного року начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА Ніною Макаровою спільно з начальником відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Людмилою Тищенко, старшим інспектором Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, майором внутрішньої служби Артемом Синицею, провідним спеціалістом Близнюківського районного відділу ДРАЦСу Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Тетяною Поповою та інспектором ювенальної превенції СППП Близнюківського ВП Лозівського ВП ГУНП Владиславом Мартинюком на базі Садовської ЗОШ для учнів 5 - 10 класів проведено годину спілкування на тему: «Ти і закон».

Під час зустрічі були обговорені такі важливі питання як права та обов’язки дитини, що таке «правопорушення», «правомірна поведінка», визначено види та підстави юридичної відповідальності неповнолітніх, проблему булінгу серед підлітків.

Окрему увагу приділено шкідливості вживання наркотичних засобів та алкогольних напоїв, безпечної поведінки в школі та під час відпочинку.

За проханням класного керівника 7 класу проведено профілактичну бесіду щодо поведінки учнів, взаємовідносин в класі та до яких наслідків можуть привести шкідливі звички.
Дата публікації: 25.02.2020 | Перегляди. 148 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...