Нове життя Новини селища
:

Новини селища


Поділитися в соц.мережах.10 лютого 2020 року завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг у Близнюкіському районі Лозівського МРЦЗ Раїса Незбрицька провела робочу зустріч з директором СФГ «Спадщина» Олександром Пономаренком. В ході зустрічі було акцентовано увагу на перевагах співпраці з центром зайнятості, презентовані послуги служби зайнятості, такі як: підготовка кадрів в Харківському центрі професійно-технічної освіти, організація тимчасових робіт. Завдяки тісній співпраці центру зайнятості з підприємством 4 особи залучено до тимчасових робіт. В подальшому буде організоване стажування безпосередньо на виробництві.
Дата публікації: 10.02.2020 | Перегляди. 277 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

У Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершився районний конкурс екологічних агітбригад, який проходив за темою «Країні Юннатії - 95 років». 
Команди-учасниці демонстрували змістовні та цікаві виступи, в яких вдалося розкрити актуальність екологічних проблем у Близнюківському районі. 
В результаті місця визначино таким чином: на І – екологічна агітбригада «Еколенд» Близнюківського ліцею (на фото), ІІ місце розділили  «Зелений патруль» з Добровільської школи та «БПО» Бурбулатівської філії Близнюківського ліцею, ІІІ місце вибороли  також дві команди - агітбригада «Екос» Самійлівського ліцею  та  «Квіти життя» Уплатнівської школи.

Дата публікації: 10.02.2020 | Перегляди. 303 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища
27.01.2020 року в  Міністерстві розвитку територій та громад України вдруге був розглянутий доопрацьований проект Перспективного плану формування територій Харківської області, який  представила Харківська обласна державна адміністрація. Оскільки у представників Уряду та експертів виникло ряд питань по деяким  районам, проект перспективного плану було повернуто на доопрацювання. 31.01.2020 року відбулося засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Харківської області. За результатами засідання комісії було рекомендовано розглянути пропозицію щодо спрямування проекту Перспективного плану формування територій громад Харківської області 


Дата публікації: 08.02.2020 | Перегляди. 172 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

В Близнюківській районній бібліотеці для дітей проводиться цикл заходів   по формуванню  у дітей здорового способу життя. Здоровий спосіб життя - це вимога часу. Бути здоровим - це актуально, модно, престижно. Саме тому   відвідувачам бібліотеки підготовлено інформаційний мікс «Здорові зуби -запорука здоров’я», де представлені цікаві матеріали присвячені  профілактиці здорових  зубів. Головна мета заходу звернути увагу на харчування та гігієну, як основні складові здорового  організму. Учні наочно побачать, що ж полюбляє пан Зубчик і чим дозволяє харчуватися Зубна фея. Всі бажаючі переглядають мультик «Зубна фея», а потім  обирають «правильні» продукти до свого  «цілющого  кошика».

Дата публікації: 08.02.2020 | Перегляди. 131 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

До Близнюківського селищного голови Геннадія Короля звернулися обурені мешканці - батьки дітей учасників АТО та ООС щодо припинення фінансування з районного бюджету безкоштовного харчування в школі та дитячих садках на 2020 рік. Як з’ясувалося, без безкоштовного харчування в школах і садках Близнюківської селищної ради залишилося 40 дітей з сімей учасників АТО та ООС.  Як зазначив Геннадій Король, для забезпечення безкоштовного харчування дітей, необхідно майже 300 тис.грн., що не було передбачено селищним бюджетом на 2020 рік.  Питання щодо можливості надання субвенції районному бюджету з бюджету селищної ради для безкоштовного харчування дітей учасників АТО та ООС буде розглянуто на черговому засіданні сесії ради в лютому 2020 року.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 144 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

3 лютого 2020 року у відділі надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ проведено презентацію навчального закладу-Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.Провідний фахівець з питань зайнятості Лариса Будаква ознайомила присутніх з умовами навчання у даному закладі, переліком ліцензованих професій, за якими здійснюється навчання, наголосила, що навчання проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців, також було акцентовано увагу на можливість індивідуальної та дуальної форм освіти.Крім того, фахівець центру зайнятості проінформувала про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направленням служби зайнятості, перспективами працевлаштування після проходження навчання.

Дата публікації: 05.02.2020 | Перегляди. 154 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 5 6 78 9 10 11

ВСЬОГО НОВИН: 61

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...