Нове життя ОДИН РАЙОН-ОДНА ГРОМАДА!!!
:

ОДИН РАЙОН-ОДНА ГРОМАДА!!!


Поділитися в соц.мережах.


27.01.2020 року в  Міністерстві розвитку територій та громад України вдруге був розглянутий доопрацьований проект Перспективного плану формування територій Харківської області, який  представила Харківська обласна державна адміністрація.

Оскільки у представників Уряду та експертів виникло ряд питань по деяким  районам, проект перспективного плану було повернуто на доопрацювання. 31.01.2020 року відбулося засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Харківської області.

За результатами засідання комісії було рекомендовано розглянути пропозицію щодо спрямування проекту Перспективного плану формування територій громад Харківської області 
на розгляд Кабінету Міністрів України та провести додаткові консультації із зацікавленими сторонами на предмет відповідності пропозицій, що надходять до Харківської обласної державної адміністації з приводу внесення змін до цього документу.

З метою врахування позиції членів Асоціації міст України під час остаточного схвалення Кабінетом Міністрів України Перспективного плану формування територій громад області 12 лютого 2020 року відбудуться Загальні збори Харківського регіонального відділення Асоціації міст України з цього питання. Близнюківського селищного голову Геннадія Короля запрошено особисто взяти участь в зазначеному заході та надати свої обґрунтовані зауваження та пропозиції щодо Перспективного плану Харківської області.

Як зазначив Геннадій Король, створення спроможної Близнюківської ОТГ можливе тільки за принципом "Один район-одна громада”, бо лише спільними зусиллями можна зберегти рідне та набути нове!


Джерело : bliznjuki-selrada.gov.ua
Дата публікації: 08.02.2020 | Перегляди. 178 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини селища

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...