Нове життя За рахунок міжбюджетних трансфертів від селищної та сільських рад району дохідну та видаткову частини загального фонду районного бюджету поповнено на 1,285 млн.грн.
:

За рахунок міжбюджетних трансфертів від селищної та сільських рад району дохідну та видаткову частини загального фонду районного бюджету поповнено на 1,285 млн.грн.


Поділитися в соц.мережах.11 лютого, з метою забезпечення своєчасного та цільового використання міжбюджетних трансфертів, під керівництвом заступника голови постійної комісії Олени Ляпкало провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

Активну участь в роботі комісії взяли голова районної ради Володимир Бреус та перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Протасов.

Члени постійної комісії погодили пропозиції Близнюківської районної державної адміністрації щодо затвердження інших субвенцій, виділених Близнюківською селищною радою, а також Софіївською, Самійлівською, Семенівською та Берестівською сільськими радами, які представила начальник фінансового управління Близнюківської районної державної адміністрації Світлана Скупченко.

Кошти, виділені сільськими радами для медичних закладів району, спрямовані на придбання медикаментів, паливно-мастильних матеріалів, вугілля для забезпечення безперебійного функціонування закладів первинної ланки медицини.

Близнюківська селищна рада спрямовує кошти на виконання "Програми удосконалення медичної допомоги населенню    Близ-нюківського району на 2018-2020 роки" на придбання матеріалів для поточного ремонту відділення паліативної допомоги КП «Близнюківська центральна районна лікарня».

Освітянам сільські ради спрямовують кошти на забезпечення харчування учнів та підвозу їх до навчальних закладів (придбання паливно-мастильних матеріалів та запчастин до шкільних автобусів), на забезпечення розвитку гурткової роботи.

З метою забезпечення пожежної безпеки в закладах дошкільної освіти, які функціонують на території Близнюківської селищної та Софіївської сільської рад, з місцевих бюджетів цих рад виділено кошти для реалізації вищезазначених заходів.

Так, Близнюківська селищна рада фінансує оплату послуг з поточного ремонту блискавкозахисту будівель дошкільних навчальних закладів та придбання матеріалів для забезпечення пожежної безпеки закладів.

Софіївська сільська рада, в свою чергу, виділяє кошти на  оснащення автоматичною установкою пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, виготовлення проекту для оснащення автоматичною установкою для проведення пожежної сигналізації для Софіївського ДНЗ.

Подальше затвердження вищезазначених міжбюджетних трансфертів  відбудеться на пленарному засіданні чергової сесії Близ- нюківської районної ради.


Джерело : bliznjuki-rayrada.gov.ua

Дата публікації: 11.02.2020 | Перегляди. 181 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...