Нове життя За матеріалами виїзду комісії до села Вільне Друге Бурбулатівської сільської ради
:

За матеріалами виїзду комісії до села Вільне Друге Бурбулатівської сільської ради


Поділитися в соц.мережах.Керуючись ст. 101 Конституції України, ст. ст. 17, 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» цього дня Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергій Красноперов та перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов у складі відповідної комісії здійснили виїзд за місцем проживання сім’ї Грачових для спілкування із заявниками та проведення обстеження матеріально-побутових умов проживання названої родини.

Під час даного заходу до участі в означеній роботі долучилися Бурбулатівський сільський голова Катерина Билим, голова фермерського господарства «Озірське» Андрій Проткін, три фізичні особи-підприємці та кілька місцевих жителів і представник ТОВ «Агро-Тандем» за  довіреністю Ігор Макаров.

Одразу ж було видно, що як сім’я Грачових, так і присутні представники аграріїв чи-то інші місцеві жителі мали по кожному (так званому штучно створеному проблемному питанню свою власну точку зору і пропозицію, яку твердо та суб’єктивно (в тому числі популістично) щоразу відстоювали під час двосторонніх та тристоронніх перемовин із Сергієм Красноперовим, першим заступником голови райдержадміністрації Василем Протасовим та членами комісії.

 «Зазначу, що часом в емоційно виражених форматах (що нагніталися місцевими мешканцями), в тому числі і між собою, але всі присутні місцевого зібрання отримали вичерпні відповіді відповідно до чинного законодавства України на поставлені питання у першу чергу із вуст Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергія Красноперова, та залучених до важливої роботи членів комісії (а це – посадові особи різного рівня керівного складу району в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування).

За підсумками даного заходу вже після проведеного фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації обстеження матеріально-побутових умов проживання родини Грачових – складено акт та протокол.

Під час тривалого діалогу із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Сергієм Красноперовим та членами комісії громадянка Алла Грачова, що проживає в с. Вільне Друге, а прописана в м. Харкові так і не довела високопосадовцю, які ж саме права людини по відношенню до неї, ким та коли конкретно були порушені. Різного роду недоведені (непідтверджені) звинувачення мали суто суб’єктивний характер», - розповів перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Протасов.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 18.01.2020 | Перегляди. 227 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...