Нове життя Відбулося засідання ХХХІХ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання.
:

Відбулося засідання ХХХІХ сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання.


Поділитися в соц.мережах.На сесію були запрошені селищний та сільські голови,  керівники відділів та управлінь,  окремих установ, підприємств та організацій району.

В роботі сесії прийняли участь перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Михайлович Протасов, заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури юрист першого класу Нестєров Дмитро Ігорович, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Близнюківського ВП Лозівського ВП ГУ НП в Харківській області Лагутін Єгор Вікторович, оперуповноважений Лозівського міжрайонного відділу Управління СБУ в Харківській області Баланчук  Денис Владиславович, заступник начальника 10 ДПРЧ Аніскін Олег Олександрович, заступник Близнюківського районного військового комісара Горбенко Олексій Миколайович, депутат Харківської обласної ради Савченко Федір Миколайович. 
Перед початком затвердження і розгляду питань черги денної сесії районної ради, відповідно до Законів України «Про прокуратуру» та «Про місцеве самоврядування в Україні» заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури юрист першого класу Нестєров Дмитро Ігорович проінформував депутатів про стан законності та результати діяльності  місцевої прокуратури на території Близнюківського району за 2019 рік.

На запитання депутатів районної ради Геращенка Миколи Івановича, Агаєва Арслана Абдулвагабовича, Кременчуцького Олександра Миколайовича, Тищенко Олени Миколаївни, депутата Харківської обласної ради Савченка Федора Миколайовича, Семенівського сільського голови Рекоти Володимира Олександровича та голови районної ради Бреуса Володимира Вікторовича Нестєров Д.І. надав вичерпні відповіді.

Розглядаючи питання «Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2020 рік», затвердженої рішенням   ХХХVІІ   сесії районної ради VІІ скликання від  17 грудня 2019 року» депутатів було додатково проінформовано, що 2,2 мільйони гривень виділено з обласного бюджету на завершення будівництва Самійлівської амбулаторії сімейного типу, що і потребує внесення цих змін в Програму.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бондаренко Леонід Володимирович надав додаткову інформацію до питання «Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти у Близнюківському районі на 2020 рік», в якій відмітив, що для матеріально-технічного забезпечення Близнюківського закладу  дошкільного  освіти №3, який планується до відкриття 1 вересня 2020 року,  Харківською обласною радою було виділено 2.129 мільйони гривень. Даний дошкільний заклад був включений в перелік 100 дошкільних закладів України, які Президентом України були оголошені до відкриття  в поточному 2020 році. Крім того, до даного дитячого садочка буде капітально відремонтована дорога, буде змонтоване вуличне освітлення.

Цікавим було обговорення питання «Про затвердження Програми розвитку місцевих стимулів для медичних працівників первинної ланки Близнюківського району на 2020 рік». Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної  медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області Павлюк Геннадій Петрович відмітив, що Програма місцевих стимулів дає можливість сільським радам утримувати малокомплектні фельдшерські пункти, тобто пункти, які обслуговують кількість населення в селі менше, ніж передбачений мінімальний бар’єр – 750 жителів. До речі, відмітив Г.П.Павлюк, що фінансове наповнення Програми можливе на тільки за рахунок бюджетних коштів, а і за рахунок коштів підприємств різної форми господарювання.

Начальник фінансового управління Близнюківської районної державної адміністрації Скупченко Світлана Анатоліївна про доповнення, що внесла Президія районної ради  до рішення бюджетної комісії.  Криштопівська, Уплатніська та Бурбулатівська сільські ради виділили субвенції з сільського бюджету до районного бюджету, які необхідно затвердити в районному бюджеті, щоб вчасно використати кошти. Крім того, на листи Комунального некомерційного підприємства «Близнюківський районний центр первинної  медичної допомоги» Близнюківської районної ради Харківської області та  Комунального  підприємства  «Близнюківська центральна районна лікарня»  виділяються кошти для проведення заходів по запобіганню розповсюдження корона вірусу.

Керівник апарату Близнюківської районної державної адміністрації Нікітіна Ірина Климентіївна надала інформацію щодо питання «Про внесення змін до Договорів №9, №12 від 01 січня 2020 року оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району Харківської області  з Близнюківською районною державною адміністрацією та службою у справах дітей Близнюківської районної державної адміністрації». Зміни до договорів оренди викликані зміною кабінетів розміщення працівників Служби у справах дітей та Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Депутати районної ради одностайно підтримали депутатський запит Агаєва Арслана Абдулвагабовича до місцевої прокуратури щодо використання земель сільськогосподарського призначення та їх розподіл серед сільських товаровиробників.

В розділі «Різне» перший заступник голови Близнюківської районної державної адміністрації Василь Михайлович Протасов проінформував про позицію районної державної адміністрації щодо започаткування обговорення питання використання вільних залишків освітньої субвенції в сумі 1,463 мільйона гривень, які склалися станом на 01 січня поточного 2020 року.  Всі зацікавлені сторони можуть прийняти участь в обговоренні в наступну п’ятницю 13 березня 2020 року напрямків використання цих коштів. За наслідками обговорення і прийняття рішення будуть підписані платіжні доручення про фінансування затверджених заходів.

Джерело : bliznjuki-rayrada.gov.ua


Дата публікації: 06.03.2020 | Перегляди. 93 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...