Нове життя Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності
:

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності


Поділитися в соц.мережах.16 березня, під керівництвом голови постійної комісії Олексія Дідоренка, провела черговеза сідання постійна комісія районної ради з питаньекономіки, бюджету та фінансовоїдіяльності.

Активну участь в роботікомісії взяли голова районної ради Володимир Бреус та перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Протасов.

З метою забезпечення своєчасного  та цільового використання міжбюджетних трансфертів, члени постійної комісії погодили пропозиції Близнюківської районної державної адміністрації щодо затвердження інших субвенцій від Близнюківської селищної ради та Вишневої сільської ради, за рахунок яких дохідну та видаткову частини районного бюджету поповнено  на суму 397,212 тис.грн.

Дані кошти депутатами вищезазначених рад спрямовано на функціонування закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, а також на створення умов для забезпечення населення якісною та своєчасною медичною допомогою закладами охорони здоров’я первинної ланки.

З метою участі інвестиційного проєкту «Створення освітньо-культурного центру в рамках єдиного освітньо-культурно-спортивного простору в с. Садове Близнюківського району Харківської області» в конкурсному відборі інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2021 році, члени постійної комісії надали згоду на його співфінансування за рахунок коштів районного бюджетув розмірі 312,5 тис.грн., що складає 5% загальної кошторисної вартості проекту.

Дане співфінансування буде здійснюватися в наступному році, в разі перемоги даного проекту в конкурсному відборі.


Джерело : bliznjuki-rayrada.gov.ua


Дата публікації: 18.03.2020 | Перегляди. 61 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...