Нове життя У порядку невідкладного фінансування кошти винайшли
:

У порядку невідкладного фінансування кошти винайшли


Поділитися в соц.мережах.Відповідно до плану роботи цього дня перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Протасов разом із заступником голови районної державної адміністрації Оленою Ляпкало за участю начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Скупченко розглянули питання щодо можливості (в тому числі вишукування) джерел фінансування невідкладних витрат (заходів) закладів первинної ланки медицини та управління соціального захисту населення із місцевого бюджету у відповідності до діючих районних програм. 
«На ліквідацію незабезпеченості коштами (що виникла по КНП «Близнюківський РЦПМД» по статтях витрат «Предмети і матеріали», «Медикаменти», «Оплата послуг», «Інші виплати населенню» (в т ому числі відшкодування пільгових рецептів) у порядку невідкладного фінансування було винайдено кошти мінімальної потреби в сумі 37 тис. грн.
А на усунення недоліків протипожежного стану у Комунальній установі «Близнюківський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» 55 тис. грн.

Означені  пропозиції будуть розглянуті депутатами на черговому засіданні бюджетної комісії та пленарному засіданні сесії Близнюківської районної ради», - повідомив перший заступник голови Близнюківської районної держаної адміністрації Василь Протасов.

У двох нарадах з даного питання взяли також участь Генеральний директор КНП «Близнюківська РЦПМД» Геннадій Павлюк та начальник соціального захисту населення Близнюківської районної державної адміністрації Надія Тимощук.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua
Фото : avm-ua.orgДата публікації: 28.02.2020 | Перегляди. 92 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...