Нове життя Своєчасна сплата податків повинна стати нормою як для юридичних, так і фізичних осіб
:

Своєчасна сплата податків повинна стати нормою як для юридичних, так і фізичних осіб


Поділитися в соц.мережах.Виконання плану соціально-економічного розвитку Близнюківського району та територій сільських рад можливе тільки у тісній співпраці і повному порозумінні органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, суб’єктів та об’єктів фіскального процесу.

До питань, що вирішуються місцевими державними адміністраціями відносяться до відома (у межах та формах згідно діючого законодавства) бюджет, фінанси і облік – з якими тісно пов’язана і сплата податків та зборів.

Сьогодні не тільки в рамках ознайомлення, але й відпрацювання тактики та стратегії спільної діяльності та взаємодії органу виконавчої влади місцевого рівня із фіскальними органами відбулася робоча зустріч голови Близнюківської районної державної адміністрації Сергія Володченка із начальником Лозівського управління Головного управління ДПС у Харківській області Артуром Праскуріним.

«Під час тривалого  спілкування ми обговорили дію на території району останніх законодавчих та нормативно-правових актів у частині пільг певним суб’єктам господарювання та їх вплив на місцеві бюджети. Окремо зупинилися на шляхах компенсацій розрахункових втрат і не використаних резервах. Визначили контактну (відповідальну за роботу з районом із числа працівників Лозівського управління) посадову особу та узгодили алгоритм її діяльності. А взагалі при активізації нашої спільної діяльності в означених напрямках роботи - своєчасна сплата податків і зборів до всіх місцевих бюджетів району має стати нормою як для юридичних, так і для фізичних осіб (що є суб’єктами господарювання та паралельно і об’єктами оподаткування).

Першим кроком до нашої співпраці стане запланована на 24 квітня цього року нарада із сільськими головами, секретарями та головними бухгалтерами за участю представників податкової служби, а з часом і з суб’єктами господарської діяльності (власне платниками податків по термінах). Думаю, що  поступово ми спільно дійдемо до свідомості кожного.

Інакше не повинно бути, адже цього вимагає закон», - наголосив голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 23.04.2020 | Перегляди. 39 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...