Нове життя Стан травматизму в районі. Підсумки 2019 року
:

Стан травматизму в районі. Підсумки 2019 року


Поділитися в соц.мережах.Протягом 2019 року нещасних випадків на виробництві з працівниками підприємств району не зафіксовано (2018 рік – 0 травмованих на виробництві).

Випадків професійних захворювань минулого року не зареєстровано.

Атестація робочих місць за умовами праці на підприємствах району проведена на 93% від потреби.

Не проведена атестація на 2 підприємствах: ТОВ «Комбікормовий завод» та ПП Агрохолдинг «Надійний».

В побуті за 2019 рік травмовано 758 особа, в тому числі зі смертельним наслідком – 11 (2018 рік: загальний травматизм - 795 травмованих, зі смертельним наслідком - 18).

Найбільше травмувалося населення внаслідок: падіння – 671, випадкова дія неживих механічних сил (внаслідок дії ручних, мото та електро інструментів та інші) – 27, нанесення ушкоджень іншою особою – 23, транспортні нещасні випадки – 10 та інші.

Випадки зі смертельним наслідком сталися внаслідок:

навмисне самопошкодження – 4; випадкове отруєння та дія алкоголю – 1; випадкове утоплення та занурення у воду – 1,  випадкова дія неживих механічних сил (бензопила) – 1 та інші.

З дітьми віком до 14 років за рік в побуті за 2019 рік сталось 128 випадків травмування (для порівняння в 2018 році – 152 травмованих, в тому числі 1 зі смертельним наслідком).

Підприємствами, організаціями та установами району протягом року розслідувано 10 нещасних випадків невиробничого характеру. По закінченню розслідувань складено акти за формою НТ, розроблені та виконані заходи з профілактики нещасних випадків.

Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що більшості їх можна було б запобігти. Особливу стурбованість викликає недбале ставлення громадян до власного здоров’я, а в деяких випадках, і до власного життя.

 З метою профілактики нещасних випадків на виробництві та зменшення кількості нещасних випадків невиробничого характеру у 2019 році Близнюківською районною державною адміністрацією розроблені та виконувались відповідні заходи, а саме: «Поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2016-2020 роки» та «План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на 2019 рік».   


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua
  
Дата публікації: 01.02.2020 | Перегляди. 185 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...