Нове життя Спільна робота на території Добровільської сільської ради
:

Спільна робота на території Добровільської сільської ради


Поділитися в соц.мережах.03  березня начальник служби у справах дітей Близнюківської райдержадміністрації Ніною Макаровою спільно з начальником відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Людмилою Тищенко, старшим інспектором Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області майором внутрішньої служби Артемом Синицею, начальником відділу соціальної роботи  Близнюківського РЦССДМ Ольгою Манзюк проведено заняття з учнями Добровільської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: «Відповідальність за вчинення булінгу».

В ході уроку організатори заходу розповіли дітям, що булінг – це насильство. Його поділяють на види: фізичне, психологічне, економічне, сексуальне та із застосуванням засобів електронних комунікацій (кібербулінг). 

Ознаками булінгу є повторюваність (систематичність), наявність сторін, а саме: кривдника, потерпілого, спостерігачів,  обов’язково при цьому завдається шкода та,  як правило, булінг вчиняється у закладах освіти щодо дітей або вчителів. Окрему увагу присутніх звернули на те, що 19 січня 2019  року набрав чинності Закон, за яким закріплено поняття  «булінгу» та відповідальності за вчинення таких дій. З особливим інтересом діти переглянули відеоролики «Безпечна школа» та «Зупинимо булінг». По завершенню перегляду відео-матеріалу з учнями було опрацьовано алгоритм протидії булінгу.

Окрім цього, серед учнів 4 класу початкової школи проведено конкурс малюнків на тему: «Стоп насильство». За участь у конкурсі всі діти отримали подарунки придбані головою Добровільської сільської ради Юрієм Калашником.

В цей же день начальник відділу «Близнюківське бюро правової допомоги» Людмила Тищенко спільно з начальником служби у справах дітей Близнюківської райдержадміністрації Ніною Макаровою провели заняття  з вихованцями Добровільського  ДНЗ на тему: «Великі права маленької дитини», під час якого ознайомили дітей з правами та обов’язками.

Представниками даних служб разом із сільським головою проведено профілактичну бесіду з «горе мамою», яка безвідповідально ставиться до виконання батьківських обов’язків по відношенню до своїх малолітніх дітей, було винесено усне попередження про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 04.03.2020 | Перегляди. 73 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...