Нове життя Сесія районної ради пройшла оперативно і злагоджено
:

Сесія районної ради пройшла оперативно і злагоджено


Поділитися в соц.мережах.Пленарне засідання ХLI позачергової сесії Близнюківської районної ради відбулося минулого понеділка.

Під час розгляду питань черги денної депутати затвердили всі проєкти рішень, попередньо погоджені членами постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності.

Так, першочергово депутатами були внесені доповнення до «Програми економічного і соціального розвитку Близнюківського району на 2020 рік» задля отримання можливостей для освоєння коштів обласного та сільських бюджетів, які будуть спрямовані головними розпорядниками бюджетних коштів на реалізацію мініпроєктів - переможців обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» (від ред.: деталі в газеті «Нове життя» № 18 від 2.05.2020). 

 Змінами до «Програми створення та накопичення матеріального резерву Близнюківського району на 2018-2020 роки» передбачено придбання  в 2020 році засобів індивідуального захисту проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в асортименті, в т.ч. тест-системи) на загальну суму 100,00 тис.грн.

 Одностайно проголосували депутати і за питання щодо внесення змін до «Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання  молоді та призову громадян України  на строкову військову службу в Близнюківському районі на 2019-2023 роки». 

Для проходження медичного огляду для призову на військову службу, військовослужбовців контрактної служби, офіцерів запасу, медичний (періодичний) огляд військовозобов’язаних, а також на пально-мастильні матеріали для перевезення юнаків допризовного та призовного віку, військовослужбовців контрактної служби та офіцерів запасу на медичний огляд до обласного збірного пункту м. Харків під час проведення призовних кампаній, на 2020-2023 роки додатково передбачаються кошти в розмірі по 172,4 тис.грн. на кожен рік.

 Звичайно, були погоджені і зміни до районного бюджету на 2020 рік. 
Так, збільшено доходи та видатки загального та спеціального фондів районного бюджету на загальну суму  261,1 тис. грн. за рахунок цільових інших субвенцій від сільських  та селищної рад, а саме: 

- відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА на дошкільну освіту, загальноосвітні заклади і на утримання та навчально-тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивної школи в сумі  111,9 тис. грн..

- Близнюківській районній раді на виконання розділу І «Зберігання архівних документів, видача архівних довідок»  та заходів «Програми  фінансової підтримки Близнюківського районного спеціалізованого КП «Господар» на 2018-2020 роки -  11,7 тис. грн.

- Близнюківській районній державній адміністрації на виконання «Програми удосконалення медичної допомоги населенню  Близнюківського району на 2018-2020 роки» для Близнюківської ЦРЛ на виплату винагороди працівникам, які будуть виконувати поточний ремонт у відділенні паліативної допомоги - 115,0 тис. грн.

- відділу культури і туризму Близнюківської РДА на виконання «Програми  підтримки та розвитку  культури  у Близнюківському районі  на 2019-2021 роки» для  районного Будинку культури -  22,5 тис. грн.

 Збільшено  доходи та видатки загального фонду районного бюджету на загальну суму 335,1 тис. грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з  державного бюджету, а саме по Близнюківській РДА на проведення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий діабет.

  Збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 525,5 тис. грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, а саме на виплату допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти з метою покращення їх соціального захисту.
 Зменшено доходи та видатки загального та спеціального фондів районного бюджету на суму 73,3 тис. грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету, а саме на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи.

 Збільшено доходи та видатки загального та спеціального фондів районного бюджету на загальну суму 24,8 тис. грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, а саме по відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА: зменшення у закладах дошкільної освіти 3,2 тис.грн., збільшення у закладах загальної середньої освіти 28,0 тис.грн.

 Здійснено розподіл залишків освітньої субвенції в розмірі 179,291 тис.грн. Дані кошти спрямовуються на оплату робіт з вогнезахисного оброблення дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівель Олексіївської, Берестівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів і Бурбулатівської філії КЗ «Близнюківський ліцей» та на оплату послуг з монтажу та наладки засобів пожежної сигналізації в приміщеннях будівлі Квітневої філії КЗ «Близнюківський ліцей».

З врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та членів постійної комісії, погоджено перерозподіл видатків загального фонду між головними розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету, а саме:

- зменшення призначення по відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА передбачені на оплату за природний газ в сумі  410,0 тис. грн.,: 
по дошкільній освіті 103,9 тис. грн., 
по загальноосвітніх закладах 269,5 тис. грн., 
по закладах позашкільної освіти 11,7 тис.грн. та по дитячо-юнацькій спортивній школі 24,9 тис. грн.;

- збільшення призначення Близнюківській районній державній адміністрації в загальні сумі 410,0 тис.грн., кошти направити:

    - на виконання «Програми удосконалення медичної допомоги населенню  Близнюківського району на 2018-2020 роки»  308,0 тис.грн., а саме: на надання багатопрофільної стаціонарної медичної допомоги населенню 249,6 тис.грн. (на медикаменти 150,6 тис.грн. (в тому числі на фінансування заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19)), на придбання паливно-мастильних матеріалів 37,0 тис.грн. та  відшкодування пільгових рецептів 62,0 тис.грн.) та на централізовані заходи з лікування онкологічних хворих 58,4 тис.грн.;

   - на виконання «Програми удосконалення медичної допомоги жителям Близнюківського району на засадах сімейної медицини на 2016-2020 роки» на надання первинної медичної допомоги населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 102,0 тис.грн. (на медикаменти 65,0 тис.грн. (в тому числі на фінансування заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби (COVID-19)) та на придбання пально-мастильних матеріалів 37,0 тис.грн.).

 За рахунок коштів районного бюджету виділено 35,0 тис.грн. на співфінансування 10% вартості обладнання для їдалень (харчоблоків) комунальних закладів загальної середньої освіти, а саме для Комунального закладу «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області», та 245,0 тис. грн. на співфінансування 10% вартості  шкільного автобусу.

 Наостанок депутати надали згоду на співфінансування проєкту «Забезпечення КНП «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги Близнюківської районної ради Харківської області» сучасним діагностичним обладнанням». Даний проєкт подано для участі в конкурсному відборі у рамках виконання Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». 
На сесії підтримано запит депутата районної ради Тищенко Олени Миколаївни до Генерального директора КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Полікової Лариси Володимирівни щодо надання звіту про використання коштів на придбання медикаментів для КП «Близнюківська ЦРЛ» упродовж 2020 року.


Володимир БРЕУС, 
голова Близнюківської районної ради

Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 86 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...