Нове життя Робота закладів охорони здоров’я району в умовах карантину
:

Робота закладів охорони здоров’я району в умовах карантину


Поділитися в соц.мережах.У рамках контролю за проведенням додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу COVID – 19 на території Близнюківського району цього дня голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко за участю профільного заступника голови райдержадміністрації Олени Ляпкало перевірив стан забезпечення засобами індивідуального захисту КП «Близнюківська ЦРЛ» та КНП «Близнюківський РЦПМД» і рівень готовності паліативного відділення та його облаштування під об’єкт обсервації на період карантину.

«Дійсно, на даний час поліклінічне та стаціонарні відділення переведені на прийом і надання допомоги ургентним хворим.

Вжито підготовчі заходи необхідні для розгортання інфекційної лікарні. Обраховано наявні засоби індивідуального захисту та потребу у них для надання допомоги хворим (яких вистачить на певний період).

Як доповіла генеральний директор КП «Близнюківська ЦРЛ» Лариса Полікова: проведена теоретична і практична підготовка медичного персоналу для надання медичної допомоги у разі госпіталізації пацієнтів з COVID – 19 на об’єкт обсервації та проведення медичного сортування.

Завершуються роботи по облаштуванню об’єкту обсервації на двадцять осіб (які будуть розміщені у разі необхідності). На території лікарні в окремих будівлях є камера дезінфекції та харчоблок. Створено бригаду для виїзду, забору, зберігання та транспортування матріалів, взятих від хворого з підозрою на COVID – 19 (у робочий час, вечірній час, вихідні та святкові дні). Як проінформував генеральний директор КНП «Близнюківський РЦПМД» Геннадій Павлюк забезпечено також певний рівень готовності (по термінах) закладів первинної ланки медицини.

На сьогодні вживаються заходи відносно покращення всього матеріально-технічного забезпечення медичних установ. Наявність експрес-тестів на COVID – 19 по району складає 110 шт., що звичайно ж на даний час вистачає», розповів голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко за підсумком проведення перевірки.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 18.04.2020 | Перегляди. 44 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...