Нове життя Призначено додаткову компенсацію витрат на окремі комунальні послуги
:

Призначено додаткову компенсацію витрат на окремі комунальні послуги


Поділитися в соц.мережах.Призначено додаткову компенсацію витрат на окремі комунальні послуги, яка в середньому складе 300 грн для кожної родини.

Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету міністрів 24 березня 2020 року.
«Це рішення  уряду суттєво посилює програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину»,
- наголосила Міністерка соціальної політики Марина Лазебна, представляючи проєкт постанови на засіданні уряду.Рішенням уряду, зокрема, збільшено на 50 % соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. 

Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.

Також спрощено процедуру призначення (у тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. 

Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.
Крім того, уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні.

ВЖЕ СЬОГОДНІ ЗРАНКУ ДО РЕДАКЦІЇ ТЕЛЕФОНУВАЛИ ЖИТЕЛІ БЛИЗНЮКІВЩИНИ ІЗ ЗАПИТАННЯМ, ЧИ МОЖНА ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ, бо через закриття деяких закладів люди залишилися без грошей?

Радимо зателефонувати до управління соціального захисту населення Близюківської РДА за номером телефону відділу  допомог та субсидій: 5-15-76.

Акцентуємо увагу, що отримати субсидію можуть тільки ті, хто "втратив роботу у зв'язку з карантитном та СТАЛИ НА ОБЛІК ЯК БЕЗРОБІТНІ"
Дата публікації: 26.03.2020 | Перегляди. 56 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...