Нове життя Перша сесія 2020 року у Самійлівці
:

Перша сесія 2020 року у Самійлівці


Поділитися в соц.мережах.На минулому тижні у Самійлівці зібралися сільські депутати на першу у 2020 році сесію.

Одна з найбільших за кількістю населення сільських рад на території Близнюківського району потерпає від аварійного стану автодоріг як місцевого значення, так і тих, що сполучають населені пункти сільради з районним центром. То на засідання сесії були запрошені голова Близнюківської райради Володимир Бреус, його радник Борис Мухін, депутат районної ради Володимир Овчинник, начальник відділу технічного контролю ДП «Дороги Харківщини» Олексій Рябокінь та начальник Лозівського автодору Юрій Маменко.

Першочергово депутати хотіли почути відповіді на запитання стосовно ремонту доріг, точного часу проведення цих робіт та у разі відмови – пояснення, до кого звернутися для позитивного розв’язання давно вже наболілої  для селян проблеми, адже тільки до Самійлівської школи, де навчається 157 дітей,  по аварійних дорогах підвозиться 76 школярів з близько розташованих населених пунктів сільської ради. То начальник відділу техконтролю ДП «Дороги Харківщини» О. Рябокінь повідомив наступне:
«Мережа автодоріг Близнюківщини становить понад 340 км.,  а їхній незадовільний стан потребує значних фінансових вливань. За минулий рік дорожніми службами виконано ліквідування ямковості на ділянках, що в загальній сумі становить близько 10 кілометрів. Зараз першочергово ремонтуватимуться ті дороги, які затверджені спеціальним Переліком автодоріг, що наразі знаходиться в розробці, а після затвердження керівництвом - реалізовуватиметься. Стан дороги до Самійлівки потребує особливої уваги, і я  обов’язково передам адміністрації  ДП «Дороги Харківщини» всі побажання депутатів. Запевняю, що при наявності фінансування  наша служба робитиме все можливе  для безаварійного проїзду транспорту, особливо пасажирського та шкільних автобусів. Також  рекомендую керівникам місцевої та районної влади терміново розробити план ремонту доріг, вказавши пріоритетні ділянки для першочергового ремонту, адже, хочу наголосити, всі роботи працівники дорожніх служб виконують тільки за узгодженням з районною владою. Маючи точний план і достатнє фінансування, вже з початком весни, за умови сприятливих погодних умов, Лозівський автодор зможе розпочати роботу».
 Вислухавши харківського гостя, голова районної ради В.Бреус розповів депутатам про рішення, ухвалене районної радою разом з очільниками органів місцевого самоврядування, стосовно капітального ремонту 1,3 км. дороги до Самійлівської сільської ради (це заплановані роботи). А ось щодо іншого, то присутні дорожники тільки записували побажання сільських депутатів  у блокноти, а ось гарантій на ремонт так і не дали.

В цілому, сесія була плідною. Користуючись присутністю очільника районної ради, депутати піднімали питання, що сьогодні найбільше хвилюють жителів цієї сільської ради. Серед маси проблем актуальним залишається надання медичної допомоги жителям села Широкого та Новоолександрівки, бо кадровий «голод» не оминув і громаду, де ведеться планове будівництво нової амбулаторії. Будівля вже майже готова, а ось працювати в ній нікому. Дві юні жительки Широкого, закінчивши медичні вузи, не планують повертатися до рідного села. Виходом з даної ситуації, за словами В.Бреуса,  може стати Програма місцевих стимулів, що дасть змогу фінансувати сільські медичні заклади за рахунок бюджетів сільських  рад і тим самим зберегти ФАПи у сільській місцевості.  

 Самійлівський сільський голова просив допомоги у вирішенні питання оформлення документів на виділення земельних ділянок для розташування кладовища та сміттєзвалища, а ще встановлення автобусної зупинки у Новоолександрівці. Бюрократична машина категорично заважає законно отримати такі дозволи, а працюючи на благо громади, зробивши життєво необхідні для сільчан речі, очільник місцевого самоврядування порушить діючий закон і буде притягнутий до відповідальності. 

Слід зазначити, що сільські депутати, відстоюючи свою думку і пряме право своїх земляків на нормальне життя, не виявляли агресії та намагалися вірити у те, що правда врешті-решт переможе, державна влада змилується над селянином, який її годує, і розв’яже  проблеми, які, на превеликий жаль, є правилом чи не для всіх сільських рад Близнюківщини. 


Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 17.02.2020 | Перегляди. 168 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...