Нове життя Новини району
:

Новини району


Поділитися в соц.мережах.До заходу долучилося 10 осіб.Провідний фахівець з питань зайнятості Ганна Антипенко поінформувала присутніх про стан ринку праці у Близнюківському районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості, наголосила, що служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.Розповіла про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом, до навчальних частин та інших військових формувань, не оминула і питання грошового забезпечення військовослужбовців.За детальною інформацією, що стосується проходження військової служби за контрактом, присутнім рекомендовано звертатись до Близнюківського військкомату.

Дата публікації: 27.02.2020 | Перегляди. 94 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Захід проведено сьогодні, 24 лютого 2020 року, у відділ надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського МРЦЗ. Долучилося 10 осіб. Присутні дізналися про можливість навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, загалом їх налічується 11, ознайомилися з переліком професій Харківського ЦПТО. Було наголошено, що у разі направлення безробітного на професійне навчання, безкоштовно надається гуртожиток, компенсується вартість проїзду. Також фахівці відділу повідомили учасникам, що на сьогодні створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах. Це і стажування на робочому місці, і навчання за індивідуальними програмами, і дистанційне 
Дата публікації: 25.02.2020 | Перегляди. 106 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення об’єктивної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації, відповідно статті 45 Закону України «Про державну службу», сьогодні, 24 лютого о 10.00 год. в залі засідань  Близнюківської районної державної адміністрації відбувся публічний звіт керівника органу виконавчої влади про результати роботи Близнюківської районної державної адміністрації за 2019 рік.Під час публічного звіту були присутні представники громадських об’єднань, професійних спілок, засобів масової інформації, керівники підприємств, установ, організацій району, керівники сільськогосподарських підприємств району, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Дата публікації: 25.02.2020 | Перегляди. 127 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Вже багато років існує в селі Добровілля жіночий клуб «Калинка», який  три роки очолює голова сільської ветеранської організації Марія Демчук. То на початку лютого за сприяння сільського голови Юрія Калашника учасниці цього клубу відзначили День ветеранів праці в приміщенні сільської ради, бо місцевий заклад культури наразі потребує капітального ремонту.
За щедрим столом зібралися доярки і свинарки, працівниці соціальної сфери та дорожники, які частину свого життя самовіддано працювали, відповідально виконуючи свої обов’язки, – це С.Лєбєдєва, А.Карнаух, Н.Сівач, Р.Пономарьова, В.Овчаренко, В.Олефір, В.Олексенко, А.Волкова, В.Глєбова, М.Демчук. 

Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 108 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

У малонаселеному селі Миролюбівка, що входить до складу Лукашівської сільської ради, є свій чарівний талісман – дике козеня, яке місцеві жителі відразу назвали Бембі та почали підгодовувати.
Прибилося козеня до села ще в серпні минулого року. Відчувши людську доброту та турботу, а ще можливість без напруги поїсти, Бембі почав частенько навідуватися до села. Красива тваринка має надзвичайно дружній характер, без остраху йде на контакт з людьми, дозволяє себе гладити дітям.  
Найбільше прикипіла душею до козеняти Алла Шусть, яка працює в Миролюбівському магазині. Вона щодня зустрічає Бембі та й турбується, щоб годівничка, яку біля магазину облаштували місцеві жителі, не була порожньою.

Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 132 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Із виїздом у с. Лукашівка в кабінеті Лукашівського голови Людмили Манохи за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Протасова, заступника голови райдержадміністрації Олени Ляпкало, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надії Тимощук, представника приватного перевізника (на обслуговуванні якого знаходяться автобусні маршрути «Лозова – Далеке» та «Лозова – Червоне») Юрія Яворіна та голови районної ради сільгосптоваровиробників, голови СГ «Світанок» Миколи Геращенка розглянуто його запит, як депутата районної ради до Близнюківської районної державної адміністрації стосовно вирішення питання щодо заїзду рейсових автобусів які курсують за маршрутами «Лозова – Далеке» та 

Дата публікації: 22.02.2020 | Перегляди. 120 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 11 12 1314 15 16 17 ... »» ... 21

ВСЬОГО НОВИН: 121

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...