Нове життя Інформаційно-роз’яснювальна кампанія триває
:

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія триває


Поділитися в соц.мережах.12 березня поточного року на виконання доручень Прем’єр-міністра України продовжено проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері організації харчування з питання неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

До складу робочої групи залучені завідувач сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Монастирська та завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Лозівського міськрайонного центру зайнятості Раїса Незбрицька.Заходами охоплено три фізичні особи підприємці, які займаються наданням послуг мобільного харчування. Основні питання, винесені для спілкування:

- своєчасне направлення повідомлення до органів державної податкової інспекції про прийом працівника на роботу,
- підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 01 січня 2020 року,
- можливість оформлення на роботу працівників із числа осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, особливості працевлаштування інвалідів та своєчасне подання звітності до відповідного Фонду.

Крім цього, до відома роботодавців доведені зміни в частині зменшення трудових штрафів в разі перевірки контролюючими органами, які набули чинності з 02 лютого поточного року відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо усунення норм, які порушують права та законні інтереси роботодавців України)».

Також членами робочої групи проведена роз’яснювальна робота з  найманими працівниками щодо переваг легальної зайнятості, змін у діючому законодавстві в частині оформлення трудових відносин, важливості і необхідності достатнього страхового стажу для своєчасного та в повному обсязі призначення пенсій в майбутньому.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 13.03.2020 | Перегляди. 94 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...