Нове життя Миролюбівський Бембі
:

Миролюбівський Бембі


Поділитися в соц.мережах.У малонаселеному селі Миролюбівка, що входить до складу Лукашівської сільської ради, є свій чарівний талісман – дике козеня, яке місцеві жителі відразу назвали Бембі та почали підгодовувати.

Прибилося козеня до села ще в серпні минулого року. Відчувши людську доброту та турботу, а ще можливість без напруги поїсти, Бембі почав частенько навідуватися до села. Красива тваринка має надзвичайно дружній характер, без остраху йде на контакт з людьми, дозволяє себе гладити дітям.  

Найбільше прикипіла душею до козеняти Алла Шусть, яка працює в Миролюбівському магазині. Вона щодня зустрічає Бембі та й турбується, щоб годівничка, яку біля магазину облаштували місцеві жителі, не була порожньою.

Так з любов’ю та розумінням один до одного  миролюбівці та дике козеня пережили зиму 2020 року. Однак, зовсім скоро розпочнуться городні роботи, і дехто із місцевих жителів нарікає на те, що дика тварина може нашкодити городині, адже за час співіснування вже не боїться людей і вільно ходить там, де їй заманеться. Та й з відкриттям сезону полювання довірлива тварина може стати мішенню, як і легкою здобиччю для хижаків, яких наразі чимало розвелося у Близнюківському районі навколо малонаселених сіл.

То головний ветеринарний лікар району Андрій Фурман домовився з керівництвом «Еко-парку Фельдмана» стосовно перевезення Бембі до контактного Харківського зоопарку. Але більшість місцевих жителів не захотіли віддавати живу іграшку, аргументуючи своє рішення тим, що воля дорожча за неволю, навіть у золотій клітці, та обіцяючи слідкувати за твариною. 

Сьогодні Бембі, якому приблизно вісім місяців від народження, беззаперечно довіряє людям і так не хочеться, щоб ця віра невинної істоти була перервана чиєюсь жорстокою рукою.


Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 133 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...