Нове життя Галузi тваринництва-постійна увага
:

Галузi тваринництва-постійна увага


Поділитися в соц.мережах.У поточному році у районі було ліквідовано відділ агропромислового розвитку  райдержадміністрації, але органом виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» проводиться моніторинг стану справ у другій по обсягах виробництва продукції галузі сільського господарства – тваринництва. 

«За підсумками роботи чотирьох місяців 2020 року галузь тваринництва збережена у 11 сільгосппідприємствах.

Станом на 01.05.2020 року в цих господарствах утримується 1281 гол. ВРХ (в тому числі 655 корів), 2299 свиней та 378 овець.

Найбільша чисельність ВРХ та корів сконцентрована у СТОВ «Лан» (відповідно 551 та 240 голів), свиней у ПСП «Володимирівське» (1927 гол.), а овець у ТОВ «Софія-Близнюки» (224 гол._).

Суб’єктами господарювання (юридичними особами) при наявності вказаного поголів’я худоби за чотири місяці з початку року у тваринництві забезпечено позитивний індекс виробництва продукції вирощування (у порівняльних цінах до відповідного періоду минулого року), що становить 114% (у першу чергу за рахунок свинарства ПСП «Володимирівське», де середньодобові  прирости свиней складають 761 грам).

Тож, галузь тваринництва (а це молочне та м’ясне скотарство, свинарство (у трьох інших не названих господарствах) та вівчарство) потребують щоденної уваги на місцях у частині покращення годівлі та утримання, спрямованих на підвищення всіх видів продуктивності худоби та збільшення обсягів виробництва тваринницької продукції відповідно до показників Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій району на 2020 рік і Плану економічного та соціального розвитку Близнюківського району» , надав узагальнюючу характеристику стану справ у галузі тваринництва   голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Володченко.


Джерело : bliznuki-rda.kh.gov.ua


Дата публікації: 07.05.2020 | Перегляди. 24 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...