Нове життя Депутати районної ради працюють під час надзвичайної ситуації
:

Депутати районної ради працюють під час надзвичайної ситуації


Поділитися в соц.мережах.Сьомого квітня відбулося засідання позачергової ХL сесії Близнюківської районної ради VІІ скликання. Враховуючи ситуацію з коронавірусом, на сесію запрошені лише депутати районної ради та керівники відділів та управлінь райдержадміністрації. 

В роботі сесії взяв участь новопризначений голова Близнюківської районної державної адміністрації Сергій Сергійович Володченко, а також перший заступник голови РДА Василь Михайлович Протасов, заступник голови РДА Олена Вікторівна Ляпкало, заступник керівника Лозівської місцевої прокуратури юрист першого класу Нєстєров Дмитро Ігорович, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Близнюківського ВП Лозівського ВП ГУ НП в Харківській області Лагутін Єгор Вікторович,  начальник Близнюківського РС ГУ ДСНС України в Харківській області Микитенко Дмитро Анатолійович.  

Перед початком офіційної частини сесії присутні в залі привітали оплесками депутатів районної ради, які в міжсесійний період відзначили свої дні народження. Поздоровлення отримали Шевченко Олександр Вікторович та Тищенко Олена Миколаївна.

Виконавши Гімн України, депутати районної ради перейшли до розгляду питань черги денної.
До складу секретаріату були обрані депутати районної ради Калінченко Вікторія Георгіївна та Копелюк Тетяна Анатоліївна.

Депутати районної ради затвердили в цілому чергу денну сесії. Питання були сформовані  головою районної ради і додатково доповнені членами  постійних комісій та обговорені на засіданні президії районної ради. То депутатський корпус розглядав п’ять питань, а саме:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №833-VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).
2. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня».
3. Про внесення змін до Регламенту Близнюківської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2015 року №27-VІІ (зі змінами). 
4. Про депутатські запити.
5. Різне.

Розглядаючи питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року №833-VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)», начальник фінансового відділу райдержадміністрації Скупченко Світлана Анатоліївна детально проінформувала про зміни, що стосуються надання субвенцій  селищною та сільськими радами в сумі 532,4 тисячі гривень, та розповіла про затвердження внутрішніх змін згідно з клопотаннями головних розпорядників коштів. Доповідач наголосила, що кошти в сумі 75 тисяч гривень направлені  на підтримку первинної медичної допомоги,  а 139,2 тисячі гривень - на виконання «Програми місцевих стимулів медичних працівників первинної ланки».

Крім того, на виконання розпорядження  районної державної адміністрації «Про внесення змін до структури  та граничної чисельності працівників райдержадміністрації», в зв’язку з перейменуванням фінансового управління  у фінансовий відділ райдержадміністрації, запропоновано внести відповідні зміни  в проєкт рішення з даного питання черги денної. Депутати районної ради одноголосно проголосували за прийняття рішення.   

Під час розгляду другого питання черги денної, генеральний директор КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Лариса Володимирівна Полікова  детально проінформувала про ситуацію, що склалася в районі із забезпеченням медичних працівників обладнанням, знаряддям та захисним одягом, які необхідні для роботи в період  розповсюдження коронавірусу COVID-19, та про можливості медичного закладу.

В ході реорганізації центральної районної лікарні в зв’язку з переходом з 01 квітня поточного року на фінансування Національною Службою здоров’я України (НСЗУ), відмічено, що в подальшому в Близнюківському районі будуть надаватися  наступні послуги: лікування дітей, в тому числі й стоматологічне,  хірургічне лікування дітей та дорослих, послуги паліативного відділення, а також продовжуватиметься надання послуг лікарів поліклінічного відділення.  Продовжиться і діяльність екстреної медичної  допомоги (швидкої допомоги).

Голова райдержадміністрації Володченко Сергій Сергійович відмітив, що напередодні засідання сесії відбулася нарада в обласній державній адміністрації, де очільникам районних державних адміністрацій було поставлено завдання сформувати (облаштувати)  в районах  місця обсервації. Наразі райдержадміністрація вже займається цим питанням, бо воно дуже важливе.

Депутати районної ради одностайно проголосували за прийняття рішення також і з даного питання.
В зв’язку зі змінами в діючому законодавстві України, голова районної ради Бреус Володимир Вікторович проінформував, що запропоновано внести зміни в Регламент роботи Близнюківської районної ради. Ці зміни стосуються того, що під час надзвичайної ситуації та пандемії депутати районної ради  питання бюджетного фінансування заходів по запобіганню та ліквідації цих наслідків мають право розглядати в дистанційному режимі, тобто  в режимі онлайн трансляцій.
«Як це технічно можливо буде організувати в подальшому - поки що спеціалісти районної ради над цим працюють», - зазначив голова районної ради.     
Депутати районної ради одноголосно проголосували за прийняття рішення  з даного питання.
Депутатських запитів протягом сесії не надійшло.

А в розділі «Різне» редактор газети «Нове життя» Ірина Павлівна Воронкіна довела до відома присутніх, що наразі дуже важливо інформувати населення про перебіг новин в країні в цілому і в районі зокрема, що активно і роблять журналісти районного ЗМІ, незважаючи на труднощі, які можуть виникнути через брак коштів на друк газети. Адже райдержадміністрація так і не заклала в районний бюджет кошти на висвітлення своєї діяльності.


Борис МУХІН, радник голови районної ради
Дата публікації: 13.04.2020 | Перегляди. 54 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...