Нове життя День ветеранів праці у Добровіллі
:

День ветеранів праці у Добровіллі


Поділитися в соц.мережах.Вже багато років існує в селі Добровілля жіночий клуб «Калинка», який  три роки очолює голова сільської ветеранської організації Марія Демчук.

То на початку лютого за сприяння сільського голови Юрія Калашника учасниці цього клубу відзначили День ветеранів праці в приміщенні сільської ради, бо місцевий заклад культури наразі потребує капітального ремонту.

За щедрим столом зібралися доярки і свинарки, працівниці соціальної сфери та дорожники, які частину свого життя самовіддано працювали, відповідально виконуючи свої обов’язки, – це С.Лєбєдєва, А.Карнаух, Н.Сівач, Р.Пономарьова, В.Овчаренко, В.Олефір, В.Олексенко, А.Волкова, В.Глєбова, М.Демчук. 

Концертні номери для жінок-трударів приготували Марія Демчук, Світлана Лєбєдєва та Ніна Сівач, а з теплими словами вітань та подяки за роки важкої роботи на благо рідної громади виступив Добровільський сільський голова. В по-домашньому затишній атмосфері жінки підспівували солістам та згадували молоді роки, розповідаючи про свої непрості долі. 
Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 114 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...