Нове життя Члени постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності внесли чергові зміни до районного бюджету на поточний рік.
:

Члени постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності внесли чергові зміни до районного бюджету на поточний рік.


Поділитися в соц.мережах.З метою забезпечення своєчасного та цільового використання міжбюджетних трансфертів, членами постійної комісії з питань економіки, бюджету та фінансової діяльності на чолі з заступником голови комісії Оленою Ляпкало 22 квітня схвалено та рекомендовано до затвердження чергові зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Активну участь в роботі комісії та в обговоренні питань черги денної засідання взяли голова районної ради Володимир Бреус, голова районної державної адміністрації Сергій Володченко та заступник голови районної ради Микола Савченко.

Членами постійної комісії під час засідання затверджено міжбюджетні трансферти від Алісівської сільської ради та Близнюківської селищної ради на загальну суму 261,0 тис.грн.

За рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету здійснено розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів районному бюджету Близнюківського району на 2020 рік.

За підсумками розгляду даного питання, членами постійної комісії рекомендовано депутатам внести відповідні зміни до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року № 833-VІI «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

З метою сприяння розбудові ефективної медико-санітарної допомоги у громадах Близнюківського району, забезпечення мешканців району доступною, своєчасною та якісною медичною допомогою, розроблено мінігрант «Забезпечення КНП «Близнюківський районний центр первинної медичної допомоги Близнюківської районної ради Харківської області» сучасним діагностичним обладнанням».

Даний мінігрант подається для участі в конкурсному відборі у рамках виконання Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», який, в свою чергу, фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.

При цьому обов’язковою умовою участі мінігранту в вищезазначеному Проєкті є співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів в розмірі не менше 10% його загальної кошторисної вартості.

Тож члени постійної комісії надали згоду на співфінансування мінігранту за рахунок коштів районного бюджету в розмірі 28790,00 грн., що складає 10% загальної кошторисної вартості мінігранту.


Джерело : bliznjuki-rayrada.gov.ua


Дата публікації: 23.04.2020 | Перегляди. 37 | Коментарі. 0 | Категорія: Новини району

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...